UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Події & Розбірки Російська фірма вимагає припинити виробництво в Україні Чебу...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Російська фірма вимагає припинити виробництво в Україні Чебурашок

Російський виробник дитячих іграшок «Комета-Плюс» (місто Смоленськ) подав позов до Господарського суду Криму з вимогою припинити на півострові нелегальне виробництво м'яких іграшок, що нагадують мультиплікаційного персонажа Чебурашку. Про це повідомляє видання «Новый регион».

Як стало відомо «Новому Регіону», російська фірма пред'явила претензії з приводу виробництва контрафактної продукції в Криму приватним підприємцем в Євпаторії. Позивач вимагає у суді зобов'язати кримського комерсанта знищити нелегальних Чебурашок, а також опублікувати в ЗМІ дані про допущені порушення авторських прав.

У судовому процесі також фігурує третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, - «Фильмофонд киностудии «Союзмультфильм» (Москва).

Кримський підприємець із доводами росіян не погодився. За його словами, виріб «Звір № 3» не є тотожним Чебурашці.

Щоб вирішити суперечку, довелося звернутися до Науково-дослідного центру судової експертизи, що розташований у Києві. Столичних фахівців залучили до вирішення того, наскільки «Звір № 3» схожий на головного персонажа радянських мультфільмів «Чебурашка», «Крокодил Гена», «Чебурашка йде до школи» і «Шапокляк».

Висновки київських експертів повинні були бути озвучені у суді 19 січня, однак засідання не відбулося через зайнятість сторін. Як повідомляє «Новый регыон», з посиланням на слова адвоката позивача Олександра Яценка, тепер розгляд справи перенесено на початок лютого.

Джерело: Новый регион, 24.01.2012

Висловити думку в Форумі

Дивіться: 

Дивіться також:

ПАТЕНТБЮРО-ОНЛАЙН - миттєві заявки на об'єкти інтелектуальної власності