UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Брендинг Росія досі вовтузиться із захопленою радянською спадщиною
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Росія досі вовтузиться із захопленою радянською спадщиною

Компанія "Аэрофлот – российские авиалинии" прийняла рішення про припинення використання торговельної марки "Аерофлот" своїми дочірніми компаніями, що займаються авіаперевезеннями. Це передбачає зміну їх найменування та символіки, повідомляє ИТАР-ТАСС.

Радянський плакат 1937 року  
Радянський плакат 1937 року
Радянський плакат Аерофлоту
З радянського плакату 1980 року

У повідомленні наголошується, що даний крок зроблений в цілях зниження ризиків для бренду "Аерофлоту", що є одним з найвідоміших і авторитетніших торговельних марок з багаторічною історією в Росії і в світі.

Як повідомляється, раніше "Аерофлот" відкликав свою торговельну марку у дочірньої компанії "Аерофлот-Норд" у зв'язку з авіакатастрофою в Пермі.

NB

Торговельна марка «Аерофлот» була створена в СРСР 25 березня 1932 року. З цього часу цивільна авіація України розвивалася як відділення Аерофлоту, який став одним з найвідоміших радянських брендів. Марка «Аерофлот» по праву належить усім республікам, що раніше входили в Радянський Союз. Росія, самочинно проголосивши себе правонаступницею СРСР, марку «Аерофлот», як і багато інших, банально привласнила.

Джерело: itar-tass.com, 17 вересня 2008

Висловити думку в Форумі

Дивіться також: