UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Чудасії День Свободи на тлі російського триколора
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

День Свободи на тлі російського триколора

Хто яку отримав в Україні свободу (Фото):

Янучари отримали свободу вимагати для себе ще більшої свободи від України проближче до Росії, відповідно розмахуючи все тими ж російськими прапорами На кадрі телеканалу "Россия" видно, як відмічали День Свободи 22 листопада у Симферополі. (Палка любов до кольорів російського прапора, і зневага до українського, демонструється не вперше, - публікація про це тут)

Кадр з сайту 5tv.com.ua

Пам'ятаєте? Це був один із символів на шляху до цієї "свободи". Якщо забули, нагадування тут. Але ліпше завантажте 9,49МБ забавного відео, скопіювавши і вставивши в адресну строку  http://5tv.com.ua/img/forall/pani_yanukovych_1.wmv

 

 

 

Кримські бабусі отримали свободу виправляти помилки українського міністерства оборони, і з позором виганяти з України будь-яких "американців-натовців". 

 

Молоді бійці п'ятої колони отримали свободу вправно тормозити вступ України до СОТ, НАТО і Євросоюзу, задля сприяння укріпленню з цими організаціями особливих партнерських відносин Росії (Публікація про це тут).

 

 

Ті що привселюдно хвастають своєю любов'ю до Бога і публічно проголошують, що "харошіх людєй больше, чєм етіх казлов, каториє мєшают нам жіть!", отримали свободу цькувати своїх опонентів не тільки російськими прапорами, а й церковними святостями. Бажаєте почути і побачити, як "набожний", "старцамі блаґословєнний" і двічі несудимий говорить про "казлов", що на урочистій трибуні не жують цукерки?, - завантажте 2,16МБ і 1,45МБ забавного відео, вставивши в адресну строку - http://5tv.com.ua/img/forall/video/yanukovich_pro_oponentiv.wmv,  і, відповідно, http://5tv.com.ua/img/forall/Putin_ne_lyubit_tsukerok_5tv_10112004__.wmv

 

Без коментарів.

 

 

Проросійські попи отримали свободу хитрістю зводити в Україні споруди церкви Московського Патріархату, встановлювати пам'ятники, і залучати у проповідники своїх ідей українських посадовців. На фото видно, як один з посадовців, російського чи то бурятського походження, публічно переконує, що в обласному центрі козацького краю треба звести пам'ятник Катерині.

Не зважаючи на протести українців, єпархіальний центр Московського патріархату у центрі міста збудували, пам'ятник Катерині на ньому поставили  (хитро видаючи її за святу з далекого єгипетського міста Олександрії), а подію відмітили пишним "Єкатерінінскім балом" у палаці, який досі називають Потьомкінским - по імені царського фаворита, який відомий в Україні жорстоким нищенням запорізького козацтва, та тим, що зводив на українській землі неіснуючі "потьомкінскіє дєрєвні" (Публікації про це тут, тут і тут).

"Чиновники" різного пошибу отримали свободу публічно демонструвати своє задоволення від отримування нагород за свої "богоугодні" діяння на активну підтримку проросійської церкви (Публікації про радісні їх про це повідомлення тут, тут і тут)

 

 

Російські громадяни отримали свободу демонструвати в Україні свій імперський марш

 

... і на на території держави Україна агітувати за єдність з Росією, але без жодного українського прапора.

 

 

А ще, зберегли свободу безперешкодно бороздити територіальні води України виключно під російськими прапорами, тобто - без дотримання елементарних вимог морського статуту і міжнародних традицій, щодо підняття на кораблях прапору країни перебування (Публікація про це тут).

 

Але, здається, найбільше враження справила свобода шокуючих зрад - на очах у всього народу. І зрада "борців" за світле пролетарське майбутнє - комуністів, їх приєднанням до команди олігарїів-капіталістів, на фоні інших зрад - майже невинна (Публікація про дещо тут).

 

Зате як співають... 

 

Коментар до фото Нотував Довкола

 22 листопада 2006


Висловити думку у Форумі

Дивіться:

Дивіться також: