UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Чудасії Прапори Росії розвішані по всій Україні
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Прапори Росії розвішані по всій Україні

На це звертає увагу Всеукраїнське обєднання „Свобода”, що трактує рекламну кампанію російської фірми "Евросеть" як системний прояв окупації українського інформаційного простору з боку Російської Федерації.

   Зобр. з logos.ki4.ru

Зображувальною частиною використовуваного логотипу "Евросеть" є російський державний символ - прапор Російської Федерації (Логотип з сайту logos.ki4.ru)
   Зареєтрована торговельна марка

Такою офіційно зареєстрована в Україні торговельна марка компанії "Евросеть", на яку видані свідоцтва: №62587 від 15.05.2006р. - для товарів і послуг 16, 37, 42 класів МКТП, і №71845 від 15.01.2007р. - для 35, 38, 42 класів МКТП (Бюлетень «Промислова власність» №5 від 15.05.2006р. і №1 від 15.01.2007р.).
Компонентом логотипу та рекламної продукції фірми "Евросеть" є державний прапор Російської Федерації, що, за твердженням ВО „Свобода”, є порушенням статті 8 Закону України "Про рекламу", а також статті 6 чинної в Україні Паризької конвенції про охорону промислової власності.

Вказується, що агресивна рекламна кампанія, яку проводить "Евросеть", триває з повним ігноруванням мовного законодавства України: статті 6 Закону України "Про рекламу" та статті 35 Закону "Про мови в Українській РСР", відповідно до яких тексти офіційних оголошень, повідомлень, плакатів, афіш, реклами і т. ін. виконують українською мовою, а поряд з текстом, викладеним українською мовою, може бути зазначено його переклад іншою мовою.

ВО "Свобода" вважає такі дії спланованою інформаційною експансією.

Кількість торгівельних точок фірми "Евросеть" в Україні перевищує 550, а у 2007 році заплановано


Федеральный конституционный закон Российской Федерации «О Государственном флаге Российской Федерации»

Статья 9. Изображение Государственного флага Российской Федерации наносится на воздушные суда Российской Федерации, зарегистрированные в Государственном реестре гражданских воздушных судов Российской Федерации, на военно-транспортные воздушные суда, используемые для полетов за пределы Российской Федерации, а также на космические аппараты, запускаемые Российской Федерацией, в порядке, устанавливаемом Правительством Российской Федерации.

Изображение Государственного флага Российской Федерации используется в качестве бортового отличительного знака кораблей, катеров и судов пограничных органов и пограничных войск, осуществляющих защиту и охрану Государственной границы Российской Федерации, а также в качестве знака государственной принадлежности скоростных судов, внесенных в Государственный судовой реестр Российской Федерации или судовой реестр Государственной речной судоходной инспекции, на которые выданы судовой патент, соответствующее судовое свидетельство или судовой билет.

Изображение Государственного флага Российской Федерации может быть использовано в качестве элемента или геральдической основы государственных наград Российской Федерации, а также геральдических знаков - эмблем и флагов федеральных органов исполнительной власти.

Статья 10. Использование Государственного флага Российской Федерации с нарушением настоящего Федерального конституционного закона, а также надругательство над Государственным флагом Российской Федерации влечет за собой ответственность в соответствии с законодательством Российской Федерации.

відкрити ще 1000. Тобто в Україні скоро буде понад півтори тисячі точок, над якими маячитиме російський триколор і російська лексима "Евросеть"! Якщо врахувати рекламні щити та поширення реклами цієї фірми через засоби масової інформації, то присутність прапора іноземної держави та іноземного слова в інформаційному просторі України, - стає просто загрозливим. Вважаємо, що це створює умови для маніпулювання суспільною свідомістю українських громадян, та є загрозю національних інтересів і національної безпеки України в інформаційній сфері.

Рекламна кампанія фірми "Евросеть" посягає на суспільну мораль, позаяк використовує візуальну та звукову інформацію насичену обсцентною (нецензурною) лексикою та неприхованими натяками на неї.

У зв'язку з порушенням фірмою "Евросеть" Конституції України, Законів України "Про основи національної безпеки України", "Про захист суспільної моралі", "Про рекламу", "Про мови в Українській РСР" ВО „Свобода” вимагає від українських органів влади:

Державному комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики вжити заходів для негайного усунення порушень Закону України "Про рекламу" шляхом звернення до суду щодо анулювання реєстрації логотипу "Евросеть" і заборони його використання на всій території України та накласти на рекламодавців - фірму "Евросеть" - штраф у розмірі п'ятикратної вартості розповсюдженої реклами. Національній експертній комісії України з питань захисту суспільної моралі попередити розповсюдження та заборонити демонстрацію рекламних продуктів фірми "Евросеть", які завдають шкоду моральності суспільства.

Генеральній прокуратурі України притягнути до передбаченої законом відповідальності керівництво фірми "Евросеть" за порушення законодавства у сфері захисту суспільної моралі, а також представників органів влади, які надали відповідні дозволи на реєстрацію логотипу фірми "Евросеть" та встановлення її реклами.

Як наголошує ВО "Свобода", український національний інформаційний простір є одним з головних надбань української Незалежності і має належати до компетенції Ради національної безпеки і оборони України. Кожне посягання на український національний інформаційний простір необхідно суворо карати.

ВО "Свобода" закликає українців через не купівлю товарів блокувати торгові точки "Евросеті".

NB.

   Фото з nr2.ru

Що під яскравим російським біло-синьо-червоним триколором - імперський російський прапор (прапор російських націоналістів) чи зблідлий прапор України? (Фото з nr2.ru)

Після ряду протестів та публікацій у ЗМІ, росіяни вдалися до суто азійської хитрості. Нижче, виконаного у чистих кольорах, прапора РФ, вони просто домалювали дві маловиразні, у блідих (не чистих) кольорах (блідофіолетова, а під нею синя) смужки. Хитрість ще більша від того, що, при електричному підсвічуванні у вечірній час, видно один лише російський триколор. Таким чином, начебто зущаючись, російські прапори як були так на українських вулицях і залишилися. Більше того, тепер російський прапор зображено так неначе він придушив прапор український, який від того став блідий, а його синя смуга перетворилася на мертвецько-фіолетову.
   Прапор Російської імперії 1858 р.

Прапор російських націоналістів
Цікавим є те, що дві невиразні смужки під сучасним російським прапором, можуть сприйматися і як перший офіційно затверджений прапор Російської імперії 1859 р. (Нині - прапор російських націоналістів).

Виявляється, що сліпу українську Феміду можна легко задовольнити дешевою смужковою прикрасою. Тепер по всій Україні розвішані скрізь не просто російські прапори, а російські прапори чи то з прикрашувальним оздобленням, чи то зверху спотвореного українського прапора...

Джерело: tiahnybok.info, 17 грудня 2006

Висловити думку у Форумі

Дивіться:

Дивіться також: