UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Події & Розбірки Apple програла патентну битву Samsung у Європі
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Apple програла патентну битву Samsung у Європі

Британський суд рекомендував Apple розмістити рекламні ролики, які стверджують, що Samsung не копіював планшетники Apple. Битву в Європі остаточно програно.

Британський суд відкинув апеляцію Apple на рішення, що знімає з Samsung звинувачення в порушенні патентних прав виробника iPhone, що може привести до завершення юридичних суперечок компаній у Старому Світі, повідомляє ZN.UA.

Корейський і американський гіганти по всьому світу б'ються в судах, оспорюючи права один одного на розробки та технології у сфері мобільного зв'язку.

Раніше інший британський суд ухвалив, що, незважаючи на деяку схожість, планшетний комп'ютер Galaxy від Samsung не порушує патентних прав Apple.

Рішення дійсне на всій території Європи і не дозволяє американцям подавати нові позови до Samsung з даного приводу.

Південнокорейська компанія вітає постанову суду: «Ми продовжуємо вважати, що Apple не першим розробив планшетний комп'ютер прямокутної форми із закругленими кутами».

Apple відмовилася від коментарів.

Американській компанії було рекомендовано розмістити рекламні ролики, які стверджують, що Samsung не копіював планшетники Apple.

Однак Apple може подати апеляцію до Вищого суду Сполученого Королівства.

«Думаю, це кінець. Апеляція до Вищого суду в принципі можлива, але поки не було ознак того, що Apple її планує подати», — зазначив партнер компанії EIP, що спеціалізується на захисті інтелектуальної власності, Даррен Сміт. !zn

Джерело: news.dt.ua, 18.10.2012

Висловити думку у Форумі

Дивіться:

ПАТЕНТБЮРО-ОНЛАЙН - миттєві заявки на об'єкти інтелектуальної