UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Події & Розбірки Nokia визнали невинною в порушенні патентів Apple
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Nokia визнали невинною в порушенні патентів Apple

Співробітники Комісії з міжнародноїторгівлі США (ITC) визнали компанію Nokia невинною в порушенні патентів, що належать компанії Apple. Відповідна оцінка міститься в меморандумі, обнародуваному в перший день після початку розгляду цієї справи в ITC, повідомляє Lenta.ru, з посиланням на Bloomberg.  

 Логотип з nokia.com
Логотип NOKIA
 
apple logo
Логотип Apple

На думку співробітників ITC, що виступають у розгляді як третя сторона, докази, надані Apple, не дають достатніх підстав для визнання вини Nokia. Вони відзначили, що елементи чотирьох патентів, у порушенні яких звинувачують Nokia, або не застосовні до цієї справи, або не порушувалися зовсім.

Очікується, що суддя ITC винесе ухвалу по цій справі до лютого 2011 року. При цьому в листопаді 2010 року ITC почне розгляд скарги Nokia, яка вимагає заборонити імпорт смартфонів конкурента на територію США.

Відзначаєится, що скарга Apple на адресу Nokia була подана в ITC в січні 2010 року. У ній Apple просила ввести повну заборону на імпорт на територію США всіх моделей смартфонів Nokia на платформі Symbian. До цього в грудні 2009 року Apple звинуватила Nokia в порушенні 13 патентів і подала позовну заяву до американського суду.

Ця дія стала відповіддю на звинувачення, висунуті на адресу Apple самою Nokia. Фінська компанія в жовтні 2009 року звинуватила Apple в порушенні належних їй 10 патентів у всіх моделях смартфонів iPhone.  

Джерело: lenta.ru, 11.11.2010

Висловити думку у Форумі

Сайти на тему:

Дивіться: