UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Події & Розбірки LG звинувачує Samsung у копіюванні дизайну "шоколадного" телефону...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

LG звинувачує Samsung у копіюванні дизайну "шоколадного" телефону

Південнокорейська компанія LG звинуватила іншого південнокорейського виробника компанію Samsung у тому, що слайдер Samsung E900 копіює дизайн "шоколадного" телефону LG KG800.

"Ми вважаємо, що E900 - клон нашого "шоколадного" телефону", заявив представник LG Чо Чунґ-Куон (Cho Choong-Kwon) в інтерв'ю газеті Korean Times. Обидва телефони виконані в тонкому форм-факторі "слайдер", оснащені сенсорною допоміжною клавіатурою і мають практично ідентичний дизайн.

Крім того, за словами Чунґ-Куона, британські журналісти навіть дали телефону E900 прізвисько "Темний Шоколад", що на його думку наочно підкреслює схожість E900 з "шоколадним" слайдером KG800.

 

LG KG800

На думку LG, Samsung планує повторити успіх або навіть витіснити KG800 з європейського ринку. Телефон LG з'явився в Європі в травні 2006 року. Менш ніж за три місяці було продане більше напівмільйона пристроїв, навіть не дивлячись на відносно високу ціну майже в $400.

Чунґ-Куон розповів, що на корейському ринку Samsung E900 продається більш ніж за $600, що на $200 більше вартості телефону LG. Проте, в Європі вартість мобільника Samsung на $30 менше "шоколадного" слайдеру.

 

Samsung-E900
Представники Samsung заперечують звинувачення з боку LG. За їх словами, сенсорна клавіатура використовується в телефонах компанії ще з минулого року, а низькі ціни в Європі - це торкається тільки підвищення конкурентоспроможності телефону і не має відношення до LG.

На думку представників Samsung, LG просто шукає мотиви, щоб "шоколадний" телефон зайвий раз потрапив в газетні заголовки.

Модель LG KG800 оснащена 128 МБ вбудованої пам'яті, вбудованим MP3-плеером і 1,3-мегапіксельною фотокамерою. Дисплей телефону діагоналлю 2 дюйми має вирішення 176 x 220 пікселів і здатний відображати до 256000 відтінків. Все це устаткування заховане в корпус, товщина якого всього 15,2 мм.

Телефон Samsung E900 дещо товстіший за свого конкурента - 16,5 мм, проте оснащений вже 2-мегапіксельною камерою і має більше вирішення дисплею - 240 х 320 пікселів. В іншому характеристики пристрою схожі з характеристиками мобільного телефону від LG.

Раніше Samsung вже дорікали у тому, що його телефони виконані під впливом моделей інших виробників. Зокрема, в 2005 році такі думки висловлювалися з приводу телефону SCH-V740, що має багато загального з телефоном Motorola Razr V3. 

Джерело: cnews.ru, 25 липня 2006

Висловити думку у Форумі