UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Події & Розбірки Microsoft влаштувала показовий суд над жителем Підмосков'я
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Microsoft влаштувала показовий суд над жителем Підмосков'я

У підмосковному місті Лобня пройшло перше слухання справи Microsoft проти Віктора Зудєнкова, звинуваченого у піратстві.

Корпорація Microsoft звинувачує Віктора Зудєнкова у тому, що підмосковна компанія «Юнітехнопласт», гендиректором якої він є, незаконно виробляла копії її ПО.

«Юнітехнопласт» володіє ліцензією на виробництво компакт-дисків. Проте, як заявляють у Microsoft, в ході операції «Контрафакт» у листопаді минулого року співробітники УБЕП знайшли в приміщенні, що орендується заводом, ливарну машину для виробництва CD з відсутнім номером ліцензії.

За фактом перевірки була порушена кримінальна справа. Як встановило слідство, нелегальне виробництво «Юнітехнопласта» завдало збитку корпорації Microsoft у розмірі 2 млрд рублів.

У минулу п'ятницю в Лобнєнському міському суді пройшло перше слухання по справі. Пан Зудєнков не визнав свою вину. Як повідомляє СNews, адвокат звинувачуваного, суд ухвалив, що справа була порушена неналежним чином і розслідування провадилося неналежним органом. Кримінальна справа повернена в Прокуратуру ЦАО Москви.

На жаль, представник Microsoft, юрист Алєксандр Страх відмовився дати коментарі як до, так і після судового засідання.

Відповідно до російського законодавства, керівнику «Юнітехнопласта» у разі визнання судом його вини загрожує достатньо серйозне покарання. За незаконне використання або виробництво об'єктів авторського права в особливо крупному розмірі можна «заробити» штраф до 500 тис. рублів або тюремний термін до 5 років.

Джерелоwww.cnews.ru,  21 серпня 2006

Висловити думку у Форумі