UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Події & Розбірки Білоруси заборонили МТС використовувати символ червоного яйця...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Білоруси заборонили МТС використовувати символ червоного яйця

jajcekvadraty Апеляційна рада білоруського Національного центру інтелектуальної власності (НЦІВ) визнала за недійсну реєстрацію товарного знаку компанії "МТС", повідомляє видання Телеграф, з посиланням на БелаПан.

Таким чином, була задоволена скарга поета Алеся Рязанова і художника Віктора Марковця, які звинувачують МТС у плагіаті їх творіння під назвою "Яйцеквадрати".

Восьмого травня апеляційна рада оповістить рішення за другою заявою авторів "Яйцеквадратів", які в жовтні 2007 року звернулися у центр із запереченнями проти реєстрації на території Білорусі другого товарного знаку із зображенням білого яйця в червоному квадраті, передає БелаПАН.

"Ми вважаємо дане рішення абсолютно незаконним і необґрунтованим", - заявив директор білоруського відділення МТС Дмітрій Ходас. Він сказав, що про правомірність винесеної ухвали можна буде говорити тільки після того, як апеляційною радою будуть представлені докази, на підставі яких реєстрація товарного визнана недійсною.

"Поки ні апеляційна рада, ні будь-хто інший офіційної думки зі сторони НЦІВ не заявив, за якими все-таки підставами реєстрація товарного знаку визнана недійсною", - підкреслив директор білоруського представництва МТС.

Мотивувальна частина повинна бути представлена протягом двох місяців. Після цього, після закінчення півроку, рішення апеляційної ради набуде чинності. "Тобто, у кращому разі рішення апеляційної ради набуде чинності не раніше, ніж через сім-вісім місяців", - відзначив Дмітрій Ходас.

Раніше повідомлялося, що Алесь Рязанов і Віктор Маркавець звинуватили МТС у плагіаті за використання у новому бренді яйця в квадраті

Білоруські поет і художник вважають ідею яйця в квадраті своєю інтелектуальною власністю. Діячі культури подали заяву до суду, проте він відмовив у задоволенні позову поета і художника. "Суд не знаходить підстав для задоволення позову, оскільки не представлені докази того, що використані зображення є власністю позивачів", - дійшов висновку Верховний суд в жовтні 2007 року.

На підставі одержаних даних суд дійшов висновку, що зображення яйця в квадраті, яке використовує в логотипі компанія МТС, "самостійне незалежне від позивачів зображення".

Джерело: Телеграф, 3 травня 2008

Висловити думку у Форумі

Дивіться:

Від виду курчого яйця Янукович втратив свідомість (ВІДЕО)