UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Факти & Міфи Фоторепортаж - загадка?
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Фоторепортаж - загадка?

Здогадайтеся - у столиці якої країни зроблені ці фото?

 

 

...

 

 

 

...

 

 

 

 

...

 

 

На фото (у центрі) відома "прогресивна" дама, докторша наук - одна з найактивніших ініціаторів цієї знаменоносної демонстрації

 

 

Так виражали радість від того, що не дали пройти на Майдан Незалежності

 

 

 

Фото з сайту censor.net.ua

 

... ось цьому ветерану ОУН-УПА

 

 

Фото з сайту mignews.com.ua

 

 

...

 

Як ви уже здогадалися, рясні російські прапори майорять не на московській Червоній площі. На фотографіях свідчення подій 14-15 жовтня у Києві.

З безмежною відданістю „старшому брату”, борці за введення в Україні російської державної мови, виведення Галичини в окрему автономію та залучення України в Азіопу, з прапорами Російської федерації і Януковича 2004, та приниженням українсткості, демонструють на чолі з ПРП Наталії Вітренко, „Русским Блоком”, „Единым Отечеством” та казна ще якими різними іншими, просякнутими московським патріархатом і пророслими глибокими в Україні струпами, євразійцями.

Свідчення подій 21 листопада 2005 р. - там же, у центрі Києва:

         

Блок Н. Вітренко протестує проти незалежної політики України у газовому конфлікті з Росією:

 

Чи можна, наприклад, уявити протестну - будь проти чого (ну хоча б проти бажанню Росії, без вхахування думки України, бути членом великої європейської вісімки) - демонстрацію під українськими національними прапорами у Москві, або навіть у вже не чужій нам столиці Бурятії - Улан-Уде?...

А у нас, відомо, можна і не тільки це.

У Донецьку бачив величезні рекламні бігборди політичної партії „Союз” на яких величезними літерами написано гасло „С нами Бог и Россия!”.

Чи можна, наприклад уявити, що на російських Курилах були б подібні плакати, на яких би було написано „С нами Бог и Япония!”

У нас, відомо, можна і не тільки це...

Споглядач, 16 жовтня 2005

Про короткочасне життя можливо єдиного у Росії українського національного прапора в публікації "З українським прапором і російським триколором..."

Висловити думку у Форумі

Дивіться:

Дивіться також: