UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Події & Розбірки До боротьби проросійських організацій за російську мову у Криму...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

До боротьби проросійських організацій за російську мову у Криму долучився БЮТ

Image Intellectus Кримська організація Блоку Юлії Тімошенко підтримує надання школярам Криму права проходити тестування мовою навчання, якою в більшості шкіл автономії є російська. Про це заявив лідер кримської організації БЮТ депутат Андрій Сенченко, повідомляє видання «Новий Регион».

«Конечно же, мы будем отстаивать в этом вопросе интересы крымчан. В данном случае, ни Вакарчук, никто другой не сможет диктовать людям, на каком языке говорить и учиться. Потому что есть право человека, и оно выше, чем право чиновника», – сказав Сенченко, і пообіцяв: «Конечно же, безусловно, не сомневайтесь, что мы отстоим этот вопрос».

Як повідомляється, в 2008 році Сенченко провів переговори з Тимошенко, переконавши її надати право школярам здавати тести мовою навчання.

«На Украине ведется преподавание на 7 языках, не только русском и украинском. Если дети имеют право на образование на этих языках, значит, и на сдачу тестов», – пояснив тоді депутат. 

Джерело: nr2.ru, 02 груднч 2009

Козачок Петько: "Інтєрєсно, а на Рассіє прєпадаваніє тожє вєдьотся нє только на украінском і русском язиках? "

Висловити думку в Форумі

Дивіться:

Дивіться також: