UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Навколо геральдики Крим обзавівся логотипом, слоган позичили у Партії Регіонів
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Крим обзавівся логотипом, слоган позичили у Партії Регіонів

Вчора конкурсна комісія з відбору кращих пропозицій на ребрендинг логотипу Автономної республіки Крим (АРК) провела фінальне голосування, за підсумками якого перемогу здобув логотип з написом "Крым – жемчужина моря", підготовлений київською компанією iBrand Design Consulting. Про це повідомляє видання "КомерсантЪ".

Логотип Криму. Зображення з КоммерсантЪ

Логотип Криму

Конкурс на розробку нового логотипу Криму був оголошений Міністерством курортів і туризму АРК у березні. Попередній логотип із зображенням сонця і також з російськомовним написом "Навстечу солнечным объятиям" був розроблений в 2000 році, і організатори визнали його несучасним.

У конкурсі могли взяти участь усі бажаючі. Усього було надіслано 307 робіт, з яких комісія спочатку відібрала 7, а потім залишила 3. У фінальному голосуванні, крім логотипу з написом " Крим – жемчужина мира", брали участь ще 2 роботи, підготовлені сімферопольською брендінговою студією 3N і київським креативним агентством "Мед". Однак більшість членів комісії, в яку серед інших увійшли заступник голови Ради міністрів АРК Георгій Псарьов і член президії Верховної ради Криму Рустам Темірґалієв, зробили вибір на користь логотипу, запропонованого компанією iBrand Design Consulting.

Старий логотип Криму

Відзначимо, що у всіх чотирьох відібраних до фіналу логотипах так чи інакше присутня любима прем'єр-міністру Криму Василю Джарти "жемчужина".

Як повідомили в головному управлінні інформаційної політики Ради міністрів АРК, остаточний напис на логотипі буде українською мовою – "Крим – перлина світу". Відмітно, що виборча програма кримської республіканської організації Партії регіонів під час минулорічної кампанії називалася "Сделаем Крым жемчужиной Украины".

Бюджет конкурсу склав 150 тис. грн, при цьому суму, яка дістанеться його переможцю, організатори не уточнюють.

Як відзначається, на знак протесту проти непрофесіоналізму журі конкурсу ряд дизайнерів виготовили пародії на новий логотип Криму, серед яких був знак з написом "йух вам". 

Джерело: sobytiya.com.ua, 24.03.2011

Висловити думку у Форумі

Публікація на тему: Крымские журналисты объявили конкурс на слоган к «бараньему» логотипу. Победитель получит футболку с логотипом «Йух Вам», - nr3.ru, 30/05/2011 

Дивіться: 

Дивіться також:

* * *

ПАТЕНТБЮРО-ОНЛАЙН - миттєві заявки на об'єкти інтелектуальної власності