UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Чудасії Російськомовна матерщинна
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Російськомовна матерщинна

Моральна комісія хоче визнати аморальною рекламу «Гала-радіо» «Спасибо, Чобля» і «Бородатая Чорнописька», повідомляє Телекритика. 

красавицу

На засіданні Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі 27 травня аналізували стан виконання законодавства України «Про захист суспільної моралі» у зовнішній рекламі.

До цього засідання комісія проаналізувала 3 тисячі носіїв зовнішньої реклами в Києві, Полтаві, Черкасах, Львові та Сімферополі.

За словами заступника голови НЕК Геннадія Дерев'янчука, близько 30% рекламної продукції, щодо якої були звернення до комісії від різних установ та громадян, відповідали вимогам законодавства, натомість 55% - визнано продукцією еротичного характеру, а 17% - рекламною продукцією, яка порушує етичні норми.

Зокрема, на засіданні члени комісії проголосували за рішення, яким визнано рекламу фітнес-клубу «Феромон» зі слоганом «Может, займемся фитнесом» такою, що має ознаки еротичного характеру.

Також, на думку пана Дерев'янчука, ознаки порушень містила реклама зі слоганами «Спасибо, Чобля» та «Бородата Чорнописька» (реклама конкурсу «Гала-радіо» на найкумедніше прізвище).

«Тому що його можна прочитати по-різному, з різними наголосами», - аргументував свою точку зору Геннадій Дерев'янчук.

«Думаю до наступного засідання наші експерти встигнуть попрацювати, і ми винесемо ці питання на розсуд членів комісії», - пообіцяв він.

Джерело: telekritika.kiev.ua, 27 травня 2010

Висловити думку в Форумі

Дивіться також:

КУЛЬТУРКА МЛЯ...

  • ЯНУКОВИЧ: "Я верю, что сильных и здоровых людей намного больше, чем этих КОЗЛОВ, которые нам постоянно мешают жить!" (ВІДЕО)
  • МЕР ХАРКОВА: "Немножко текст по-дебильному написан" (Дітям дивитись не рекомендується, на відео - сквернослів'я)
  • Міхаіл Добкін. Кадр з відео на youtube.com

    Дивіться:

    ПАТЕНТБЮРО-ОНЛАЙН - миттєві заявки на об'єкти інтелектуальної власності