UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Чудасії Російський депутат оголосив українські підручники історії не...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Російський депутат оголосив українські підручники історії не внутрішньою справою України

Депутат Державної думи Росії Сєрґєй Марков вимагає змінити шкільні підручники історії України, повідомляє E-Крым.

Зі своєю вимогою С. Марков виступив на засіданні регіонального відділення проросійської громадської організації «Центр социально-консервативной политики», яке відбулося 8 травня в Севастополі

Як повідомляється, у засіданні взяли участь депутати Верховної Ради України, Державної думи Росії, політологи, історики і журналісти.

«Ми вимагаємо від уряду України зміни шкільних підручників!», - заявив С. Марков. Депутат підкреслив при цьому, що «підручники історії України не є внутрішньою справою України, оскільки в нинішньому їх трактуванні вони розпалюють ненависть до Росії і до всього російського». «Нинішні підручники учать українців ненавидіти мене, і така кампанія ідеологічної ненависті є підготовкою до конфлікту», - підкреслив він.

Депутат додав, що вимагаючи змінити підручники історії України, Росія підтримує нинішнє українське керівництво і особливо Міністра освіти і науки України Дмитра Табачника. «Ми підтримуємо нинішнього Міністра утворення України Дмитра Табачника, який є, я б сказав, честю і совістю української інтелігенції», - заявив С. Марков.

Джерело: e-crimea.info, 09.05.2010

Висловити думку у Форумі

Дивіться:

Дивіться також:

Нічого дивного, аби...

  • Хам говоритьговорить вою урки (ВІДЕО)

    Чудасія: