UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Чудасії Чи може магістр міжнародного права, доктор економічних наук....
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Чи може магістр міжнародного права, доктор економічних наук. професор і академік Академії економічних наук та Транспортної академії наук України робити кілька помилок у слові із шести літер?

Керівник міліції Криму Геннадій Москаль перевірить достовірність диплому про вищу освіту лідера Партії регіонів Віктора Януковича. Про це пише "Українська правда".

Як повідомляється, так він відреагував на статтю про доходи кандидата в президенти Януковича.

У матеріалі, зокрема, зауважується, що в Українській академії зовнішньої торгівлі, де Янукович отримав "магістра міжнародного права", такого студента не пам'ятають.

"То ви хочете зробити з мене детектива по фальшивих дипломах?", - здивувався депутат, слова якого цитує прес-служба "Народної самооборони".

* * *

 • Недоуків більшає. Один проник навіть у керівництво СБУ
 • За словами Москаля, після справи Кислинського йому "обривають телефон сигналами з проханням розслідувати обставини отримання дипломів сотень таких неуків по всій Україні".

  "Неуків у статусі начальників і начальничків. І дійсно, перевіряємо, а там – "липа", "липа", "липа"… Я вже навіть чергу встановив. А потім мені чомусь закидають, що ці розслідування мають політичне забарвлення", - додав депутат.

  Москаль обурюється: "Чи я винен у тому, що люди, які не бажають вчитися і працювати, прагнуть потрапити у начальники через політику? Що саме в політиці вони знайшли собі двері до раю земного з усіма благами, яких не мають більшості людей?".

  "Але… оскільки видання "Українська правда" дає мені, як народному депутату, завдання провести відповідне розслідування, то я це завдання виконаю", - заявив Москаль.

  Разом з тим, депутат вимагає показового судового процесу над Кислинським:

  "Бо сьогодні в Україні є багато тисяч тих, хто використовує фальшиві дипломи... Багатьох людей застереже від злочину тільки розуміння, що вони під суворим наглядом Головдержслужби, СБУ, прокуратури, МВС, громадськості і трудового колективу".

  На відміну від попередніх виборів президента, цього разу Віктор Янукович надав до ЦВК автобіографію в надрукованому вигляді. Таким чином він убезпечився від всіляких конфузів – адже саме у власноруч написаному тексті в 2004 році Янукович назвався "проффесором".

  У автобіографії Янукович уник згадки про дві судимості – хоча в 2002 році, коли його обирали прем’єром, він цього факту не приховував.

  Оскільки вироки відносно Януковича скасовані, а кримінальна справа про фальсифікацію судових постанов на цю тему була закрита, то тепер лідер президентських перегонів має повне право писати в автобіографії: "Не судимий".

  З автобіографії Янукович також стало відомим, за якою спеціальністю в 2001 він закінчив Українську академію зовнішньої торгівлі. Виявилося, що 50-річний Янукович став тоді "магістром міжнародного права".

  У знаннях Януковича, вкотре, країна могла переконатися у вересні цього року, коли на конференції Ялтинська європейська стратегія «магістр міжнародного права» публічно сконфузився, назвавши "Гельсінський заключний акт" – ключовий документ у міжнародної дипломатії! – "Стокгольмським договором".

  А слова "прємьєр-міністр", "проффесор" і "з лювовью" вже стали класикою української безграмотності.

  Джрело: pravda.com.ua, 29.10.2009

  Висловити думку у Форумі

  Публікації на тему:

  Дивіться:

  ШОК!!!

 • Лідер Партії регіонів говорить мовою урки (ВІДЕО)
 • Культурку в маси: