UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Чудасії Яка головонька, така й розмовонька
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Яка головонька, така й розмовонька

Фото з gorodkiev.com.uaПід час виступу в прямому ефірі ТРК "Мелітополь" Віктор Янукович, вочевидь згадавши своє тюремне минуле, заговорив мовою урки.

На офіційному сайті Партії регіонів можна прочитати таке:

"Во время выступления в прямом эфире ТРК «Мелитополь» Виктор Янукович заявил о том, что в Партии регионов обеспокоены большим количеством ошибок в Государственном электронном реестре избирателей.

ШОК!!!
 • Лідер Партії регіонів говорить мовою урки (ВІДЕО)
 •  "Прємьєр-міністр" Янукович, або неофіційна біографія для тих, хто підзабув
 •  Янукович засуджений за матерщину
 •  Янукович злочинець?
 •  Януковича снова признали несудимым
 • Янукович не даремно сидів
 • "К сожалению, подавляющее большинство ошибок в тех регионах, где поддерживают больше меня и Партию регионов", - констатировал он.

  При этом Виктор Янукович отметил, что не хочет верить, что такие ошибки сделаны преднамеренно. По его словам, в настоящее время активисты Партии регионов по всей стране "работают с этим реестром".

  "Естественно, есть тревога, чтобы нас в очередной раз власть не попыталась вот таким образом, как говорят, "опустить". Я думаю, что мы этого не допустим", - заявил Виктор Янукович".

  Зважаючи на написане, застосоване лідером Партії регіонів слово із, так званого блатного жаргону, сказане слід розуміти як те, що у черговий раз влада України спробувала вчинити над Віктором Федоровичем і його одно партійцями акт мужеложства.

  Блатний жаргон, який ще називають кримінальним або злодійським, а правильна його назва арго (від францю argot) – це мова соціально замкнутої групи осіб, що характеризується специфічністю використовуваної лексики, своєрідністю її вживання, але яка не має власної фонетичної і граматичної системи.

  На блатному жаргоні слово "опустить" має наступні значення:

  1) Понизити статус у неформальній ієрархії ув'язнених (застаріле.);

  2) Перевести в касту недоторканих (опущених, півнів) - згвалтувати або вчинити ритуал, пов'язаний з певеденням ув'язненого в касту недоторканих. При цьому часто використовують ритуали, які заміняють згвалтування: ув'язненого саджають на парашу з шматком хліба, обливають водою з параші, примушують випити з параші воду, проводять членом, рушником, змоченим спермою, по губах, задньому проході і т.п. (Див. http://www.aferizm.ru/jargon/sl_n_o.htm). 

  3) "Опустить в шурф" означає позбавити злодійських прав; вигнати із угрупування (Див.  http://www.alplekhanov.narod.ru/SLOVAR/14.htm).  

  Нотував Довкола

  16 жовтня 2009

  Висловити думку у Форумі

  Дивіться: