UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Чудасії Білоруських урядовців зобов'язали затверджувати свої висловлювання...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Білоруських урядовців зобов'язали затверджувати свої висловлювання у начальства

Палата представників Білорусі прийняла у першому читанні ряд поправок до законів, що регламентують порядок виступів і публікацій державних службовців

 

Державний прапор Білорусі
Як пише Telegraf.by, відповідно до поправок білоруські урядовці будуть зобов'язані погоджувати свої виступи і публікації з керівництвом держоргану, в якому вони працюють.

Коментуючи прийнятий законопроект, директор Національного центру законопроектної діяльності при президенті республіки Валерій Міцкевіч відзначив, що "сьогодні виникають ситуації, коли держслужбовець виказує свої версії з того або іншого питання, представляючи той або інший державний орган, але які не співпадають з точкою зору цього державного органу".

"Таким чином, якщо держслужбовець, припустимо, мені підлеглий, то він повинен буде одержати мій дозвіл на те, щоб щось коментувати або публікувати свою статтю", - пояснив зміни до законодавства Міцкевіч.

Згідно прийнятим поправкам, "отримання держслужбовцем винагороди за публікації і виступи можливе на підставі договору, що укладається відповідно до цивільного законодавства". Крім того, "державний службовець немає права відмовитися від виконання доручення керівника підготувати публікацію або виступити з питанням, пов'язаним з виконанням службових обов'язків за причиною відсутності винагороди".

В той же час, за словами Міцкевіча, законопроект не торкнеться депутатів усіх рівнів.

Джерело: lenta.ru, 28 червня 2007

Висловити думку у Форумі

Дивіться також: