UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Події & Розбірки Roshen намагається відсудити у російського комбінату бренд "Ванільне...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Roshen намагається відсудити у російського комбінату бренд "Ванільне небо"

Українська кондитерська корпорація Roshen зажадала в Суді з інтелектуальних прав (СІП) достроково припинити правову охорону в Росії товарного знака "Ванільне небо" / Vanilla Sky, зареєстрованого ВАТ "Новосибірський холодокомбінат", повідомляє РИА Новости, з посиланням на сайт суду.

Позивач просить зняти реєстрацію для частини товарів 30-го класу Міжнародної класифікації товарів і послуг, в який входять, у тому числі, кава, чай, цукор, рис, хлібобулочні вироби, кондитерські вироби, морозиво. На думку Roshen, відповідач не використовує належний йому бренд протягом трьох або більше років. За російським законодавством, особа, що оспорює реєстрацію товарного знаку, має довести в суді свою зацікавленість у його використанні.

СІП у четвер відклав основні слухання в справі на 20 жовтня, причини перенесення розгляду поки не відомі. Раніше представник Новосибірського холодокомбінату заявляв у суді про можливість вирішення спору мирним шляхом.

Roshen - один з найбільших у світі виробників кондитерських виробів, що випускає 450000 тонн продукції на рік. До складу корпорації входять фабрики на Україні, в Литві, Угорщині та Росії. Порошенко, висуваючи свою кандидатуру в президенти України, обіцяв у разі перемоги на виборах продати свій головний актив, проте поки цього не сталося. Організацією продажу корпорації займається інвестиційна компанія Rothschild у консорціумі з українською інвестгрупою "Інвестиційний капітал Україна".  

Джерело: ria.ru, 20.08.2015

 Дивіться:

Дивіться також:

ПАТЕНТБЮРО-ОНЛАЙН - миттєві заявки на об'єкти інтелектуальної власності