UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Події & Розбірки В Укрпатенті маски-шоу?
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

В Укрпатенті маски-шоу?

На території Державного підприємства «Український інститут промислової власності» (Укрпатент) в даний момент проводиться обшук.

Як повідомляють «Коментарі», з посиланням на слова співробітника Укрпатенту, до будівлі без будь-яких пояснень вдерлися люди і почали проводити обшук.

Відомо, що директором Укрпатенту в даний момент є Юрій Петров, якого пов´язують зі спікером ВР Володимиром Литвином.

Нагадаємо, в січні цього року трудовий колектив Укрпатенту звернувся з відкритим листом до президента України, голови Верховної Ради та прем´єр-міністра і готовий почати безстроковий страйк у рамках чинного законодавства. Основна причина передстрайкової ситуації в тому, що державна система правової охорони інтелектуальної власності опинилася під загрозою знищення.

Трудовий колектив також висловив невдоволення незаконним звільненням директора Укрпатенту Алли Жарінової та всіх її заступників, а також ряд фахівців, які намагалися висловлювати своє обурення з приводу планомірного знищення Укрпатенту. Крім того колектив одностайно висловив недовіру керівникові Держслужби інтелектуальної власності Миколі Паладію та його заступникам, а тоді т.в.о. директора Юрію Петрову, а також висунув вимоги щодо скасування наказів про незаконні звільнення працівників Укрпатенту.

Директора держслужби інтелектуальної власності є Микола Паладій, якого також як і главу Укрпатенту Юрія Петрова пов´язують зі спікером ВР Володимиром Литвином, точніше з другим чоловіком у Народній партії Ігорем Шаровим.

Разом з тим, як повідомляє "Українська правда", у приймальні Державного підприємства "Український інститут промислової власності" (Укрпатент) спростували проведення обшуку на території підприємства.

"У нас звичайний робочий день", - повідомили у приймальні.

Разом з тим, за наступним повідомленням видання "Коментарі", з посиланням на інформоване джерело, наразі обшук та ревізія проводиться і на території будівлі Державної служби інтелектуальної власності

Як повідомляється, наразі УБЕЗ проводить ревізію фінансових відділів Укрпатенту.

Директором держслужби інтелектуальної власності є Микола Паладій, якого також як і главу Укрпатенту Юрія Петрова пов´язують зі спікером ВР Володимиром Литвином, точніше з другим чоловіком у Народній партії Ігорем Шаровим.

Джерело: Коментарі - 23.05.2012

Двиіться:

ПАТЕНТБЮРО-ОНЛАЙН - миттєві заявки на об'єкти інтелектуальної власності