UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Події & Розбірки Британець поглинув торговельну марку Medoff
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Британець поглинув торговельну марку Medoff

а також і "Природна колекція", "Наша Марка", "Хуторок", "Мърная" та Longmixer.

Люксембурзька інвестиційна компанія Eastern Beverage Company SA, власником якої є британський бізнесмен Ніл Сміт, успішно завершила угоду з придбання у групи фізичних осіб 100% акцій українського виробника лікеро-горілчаної продукції - ТОВ Кримська горілчана компанія, повідомляє видання "Дело", посилаючись на інформацію української компанії.

У результаті цієї угоди Eastern Beverage Company SA отримала повний контроль над бізнесом КВК, включно – систему дистрибуції, а також права на виробництво і продаж продукції під торговими марками Medoff, Природна колекція, Наша Марка, Хуторок, Мърная і Longmixer. Вартість операції її учасники не розголошують.

"Кримська горілчана компанія - це велике придбання. Я впевнений у величезному потенціалі алкогольного бізнесу в Україну, тому маю серйозні наміри щодо його розвитку та велику зацікавленість в успіху брендів компанії", - цитує Ніла Сміта прес-служба КГК.

ДОВІДКА

ТОВ "Кримська горілчана компанія" розпочала роботу в 2009 році на потужностях орендованого заводу в Сімферополі, які раніше використовувала збанкрутіла горілчана компанія "Союз-Віктан". За вісім місяців 2011 року, компанія виробила більше 2,7 млн дал алкогольної продукції. Згідно з останніми даними роздрібного аудиту Retail Tracking Research International, КГК займає третю позицію на українському ринку з часткою 17,1%. 

Як повідомляла раніше "Українська правда", Кримську горілчану компанію пов'язують з Ігорем Татарченко, колишнім керівником Федерального казенного підприємства «Союзплодоимпорт» (Росія).

Власником КГК до недавнього часу була кіпрська Bukvica Finаnсе Ltd.

Сміт раніше працював у компанії Delloitte, брав участь у створенні низки фондів, очолював підрозділ по роботі з альтернативними інвестиціями Morley Fund Management - дочірня структура британської страхової групи Aviva Plc.

У 2004 році він створив інвестиційну компанію Gyre Capital Management.

За матеріалами Дело і Українська правда, 07.09.2011

Висловити думку у Форумі

Публікація на тему: Вокруг активов "Союз-Виктана" разгорается очередной скандал, - alcoonline.ru. 09.09.2011

Дивіться:

Дивіться також:

ПАТЕНТБЮРО-ОНЛАЙН - миттєві заявки на об'єкти інтелектуальної власності