UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Події & Розбірки Британський посол рекомендує українцям запатентувати горілку...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Британський посол рекомендує українцям запатентувати горілку

Горілка з перцем В рамках переговорів про зону вільної торгівлі одне з найскладніших питань це закріплені за країнами ЄС так звані географічні бренди, - такі як коньяк, шампанське. Чи буде наданий українським виробникам якийсь перехідний період для адаптації?

Відповідаючи на це питання в інтерв’ю газетні "Дело", британський посол Лі Тренер сказав: "Я думаю, це питання краще задати Європейській Комісії, тому що переговори про Зону вільної торгівлі між Україною і ЄС - це сфера її компетенції. Вони обговорюють деталі угоди.

Проте питання географічної приналежності брендів дуже важливе, оскільки в результаті, купуючи продукт, покупець точно знає, що він одержує за свої гроші. У довгостроковій перспективі це має бути вигідно не тільки для виробників в існуючому Європейському Союзі, але і для виробників тут, в Україні. Для України було б вигідно вирішити, які українські продукти потрібно захистити. Тоді, коли ви продаватимете ці продукти у всіх країнах Європейського Союзу, купуючи їх, всі знатимуть, що це український продукт вищої якості, а не такий, що видає себе за український продукт, а вироблений в якійсь іншій країні.

На питання про те, який би український продукт він рекомендував запатентувати, Лі Тернен відповів: «Це дуже цікаве питання, і вирішити його потрібно Україні. Але одна пропозиція. Я не великий шанувальник горілки, але мені говорили, що українська горілка набагато краща за російську і шведську горілку. Про це мені говорили висококваліфіковані експерти з Росії і Швеції. Таким чином, я б подумав, що напій під назвою ‘Горілка’, який буде широко відомий як особлива горілка з України, був би саме тим брендом, який вам треба було б захищати, щоб вся Європа змогла дізнатися про відмінну українську горілку. Але в українських експертів з продуктів харчування може бути багато цікавіших пропозицій".

Джерело: delo.ua, 23 грудня 2009

Висловити думку у Форумі

Дивіться:

ПАТЕНТБЮРО-ОНЛАЙН - миттєві заявки на об'єкти інтелектуальної власності