UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Події & Розбірки Експерт: ролик до Євро-2012 виставляє Україну як колгоспну і...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Експерт: ролик до Євро-2012 виставляє Україну як колгоспну і відстаючу

Представник Всеукраїнської рекламної коаліції Андрій Федоров піддав різкій критиці логотип України, представлений у випущеному недавно відеоролику, що рекламує країну напередодні чемпіонату Євро-2012.

Федоров вважає сам ролик гідним, проте, на його думку, недоречне використовування зображення сонечка як логотип України. 

 Логотип України до Євро-2012

"На мою думку, це не зовсім те, що потрібно сьогодні Україні. Нас і зараз сприймають як дуже традиційну, "відстаючу" країну, і такий підхід у графічному дизайні, як мені здається, лише зміцнить стереотип", – мовиться в колонці Федорова, опублікованій українським журналом "Кореспондент".

"Зараз є дві позиції. Перша - ми справді такі. Сільські, добрі, хай трохи дурнуваті. Колгоспні, недосконалі, але усміхнені. У нас земля і дівчата. Ми дешеві й доступні. Зараз світ знає і хоче нас саме такими. У такому випадку "сонечко" ідеальний логотип. Соняшник? Логічно. Українці ж люблять насіння. Логотип відповідає продукту. Побачивши такий логотип, іноземець не буде здивований, коли приїде і побачить нашу реальність", – роздумує експерт.

На думку Федорова, логотип України повинен був бути іншим. " Нам необхідно запропонувати світові щось нове, яскраве і ультрасучасне. Українське, але сміливе і свіже, а не традиційне, архаїчне і фолкове. Світ пішов далеко вперед. Він сидить у соціальних мережах, користується іPad, дивиться кіно в 3D і їздить на гібридних і електричних двигунах", – пояснює експерт.

"Я не розумію, яким чином зображення сонця буде виділяти Україні на жорсткому туристичному ринку, якщо вже понад 20 країн використовують сонце у своїх логотипах? Це дуже хороший, але дуже банальний символ", – підкреслює Федоров.

Джерело: nr2.ru, 13.11.2010

Висловити думку у Форумі

Дивіться:

Дивіться також:

ПАТЕНТБЮРО-ОНЛАЙН - миттєві заявки на об'єкти інтелектуальної власності