UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Події & Розбірки У містах які можуть втратити "ЄВРО 2012" будуть розяснювати права...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

У містах які можуть втратити "ЄВРО 2012" будуть розяснювати права інтелектуальної власності УЄФА

В Україні в період підготовки до "ЄВРО 2012" пройде цикл науково-практичних семінарів, присвячених набуттю й захисту прав інтелектуальної власності УЄФА.

Семінари проходитимуть в містах, де відбуватимуться матчі чемпіонату. Про це, як повідомляє УНІАН, сказав перший заступник голови департаменту Володимир Жарова, відкриваючи регіональний науково-практичний семінар на тему "Набуття і захист прав інтелектуальної власності Об’єднання європейських футбольних асоціацій (УЄФА) та його комерційних партнерів".

За його словами, такі "Бажано, щоб такі семінари набули форми особливого діалогу між аудиторією та доповідачами, щоб ми всі разом виробили відповідні механізми реалізації норм законодавства з метою ефективного захисту прав інтелектуальної власності УЄФА на території України", - сказав В.ЖАРОВ.

У ході заходу учасники семінару прослухали та обговорили виступи фахівців з питань набуття та захисту прав інтелектуальної власності. Серед них такі:

 • "Нормативно-правове забезпечення охорони прав інтелектуальної власності УЄФА в Україні".
 • "Деякі питання організації та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу".
 • "Положення Угоди про проведення фінального турніру УЄФА чемпіонату Європи з футболу™ 2010/12 та інших нормативних актів УЄФА щодо охорони та захисту його прав інтелектуальної власності".
 • "Можливості Держмитслужби України щодо захисту прав інтелектуальної власності УЄФА на сучасному етапі".
 • "Заходи Міністерства внутрішніх справ України по захисту прав інтелектуальної власності УЄФА".
 • "Паразитичний маркетинг як вид протизаконної діяльності, що завдає шкоди УЄФА, засоби боротьби з ним".

Разом з тим, як повідмоляє Спорт-экспресс, з посиланням на AP, Україна все ще може втратити право прийняти разом з Польщею фінальну частину чемпіонату Європи-2012. Турнір може бути перенесений в іншу країну, якщо міста, де проводитимуться матчі, не володітимуть належною інфраструктурою.

"На даній стадії не можна виключати ніякого варіанту розвитку подій. Але українці знають, що їм потрібно зробити, щоб не позбутися Євро", - сказав генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно.

Україна має до кінця листопада надати УЄФА необхідні гарантії, і на зустрічі у Португалії, яка відбудеться з 9 по 11 грудня, комітет УЄФА прийме остаточне рішення з приводу місця проведення чемпіонату Європи.

ПРО@РАЛИ!
 • Коломойский: В том, что Днепропетровск лишили Евро-2012, виноват Куличенко, - new-most.info, 05.09.2009
 • «Днепропетровск не первый, но и не второй» - вообще никакой, - dp.kp.ua, 29.05.2009
 • Причины, по которым УЕФА "отцепил" от Евро-2012 Днепропетровск и Одессу, - rus.newsru.ua, 20.05.2009
 • За матеріалами unian.net і sport-express.ru, 29 жовтня 2009

  Висловити думку у Форумі

  Дивіться: 

  ПАТЕНТБЮРО-ОНЛАЙН - миттєві заявки на об'єкти інтелектуальної власності