UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Події & Розбірки Компанія Spyker повністю розплатилася за марку Saab
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Компанія Spyker повністю розплатилася за марку Saab

Компанія Spyker Cars завершила усі платежі з купівлі в американської компанії General Motors автомобільної марки Saab, повідомляє The Local,  з посиланням на прес-реліз голландської фірми.

За повідомленням Spyker, сума у розмірі 24 млн. дол США, яка мала бути перерахована для GM до 15 липня, вже сплачена.

Фірма стверджує, що платіж був зроблений її власними коштами.

Spyker і GM завершили оформлення документів з продажу Saab у лютому, після узгодження операції у кінці січня, яка позбавила володіння маркою шведську фірму.

Spyker і GM узгодили ціну за Saab у розмірі 74 млн. дол США готівкою, і близько 326 млн погашенням привілейованих акцій, які залишається в американського гіганта.

Майбутнє Saab було під сумнівом протягом усього 2009 р., коли шведський власник марки пройшовши через банкрутство і радикальну реструктуризацію свого бізнесу намагалася продати те, що вважала непрофільними і збитковими активами.

"Сьогоднішнє повідомлення є визначним для клієнтів Saab, дилерів, постачальників і співробітників у всьому світу", сказав керівник Saab Ян Йонссон Ейк, у зв'язку із завершенням операції по 23 лютого.

В останні місяці відбулися деякі спекуляції щодо фінансової угоди з російським бізнесменом Владіміром Антоновим про внесення ним GM 100 млн дол. застави для фінансування покупки.

Деякі ЗМІ раніше повідомили, що розслідування шведського уряду щодо відносин російського сімейства Антонова змусило ФБР наказати GM у грудні з угоди вийти. Стурбований американський автогігант неодноразово закликав до накладання вето на втягування Антонова в Spyker-Saab.

Джерело: The Local, 05.07.2010

Висловити думку у Форумі

Публікація на тему: Spyker completes Saab payment-  thelocal.se, 05.07.2010

Дивіться:

Дивіться також:

ПАТЕНТБЮРО-ОНЛАЙН - миттєві заявки на об'єкти інтелектуальної власності