UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Події & Розбірки Суд розгляне скаргу на вирок за фальсифікацію ліків і незаконне...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Суд розгляне скаргу на вирок за фальсифікацію ліків і незаконне використання чужого товарного знаку

Московський суд у середу розгляне скаргу на вирок главі компанії ЗАТ "Бринцалов-А" Татьянє Брінцаловой, яка одержала п'ять років умовно за фальсифікацію ліків, повідомляє РИА Новости, з посиланням на керівника прес-служби суду.

Сімоновскій суд Москви 3 квітня призначив Бринцаловій покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі умовно, а троє її заступників також одержали умовний термін від чотирьох до п'яти років.

Як додаткова міра покарання суд стягнув з Бринцалової 50 тисяч рублів штрафу в дохід держави, а з Міхайлова - 30 тисяч рублів, ще двоє фігурантів справи оштрафовані не були.

Суд визнав, що виправлення підсудних можливе без реального позбавлення волі.

Суддя також ухвалила знищити вилучені сфальсифіковані ліки - їх слідство вилучило близько 200 тонн. Слідство стверджувало, що компанія випустила фальсифіковану продукцію на суму більше 80 мільйонів рублів.

Суд визнав Бринцалову і її заступників винними в незаконному підприємництві, фальсифікації ліків та незаконному використанні чужого товарного знаку.

Держобвинувач вважав, що Брінцалова повинна бути осуджена на п'ять років і шість місяців колонії загального режиму з штрафом 80 тисяч рублів, один її заступниик - до п'яти років колонії загального режиму з штрафом 50 тисяч рублів, а двоє інших - до 4,5 роки умовно кожен.  

Джерелоrian.ru, 15 липня 2009

Висловити думку у Форумі

Дивіться також:

ПАТЕНТБЮРО-ОНЛАЙН - миттєві заявки на об'єкти інтелектуальної власності