UKR ENG
PATENTBUREAU Web-magazine "Intellectus" Around heraldry Святкові парусні композиції міста Севастополя
TEMPORALOGY
INTELLECTUAL PROPERTY
INTELLIGIBILISATSIA
SYMBOLISM & HERALDRY
* MATRIKULA
INFORMERS

Святкові парусні композиції міста Севастополя

Севастополь порівняно не велике, проте винятково гарне, незвичайне місто.

Своєю архітектурою та особливою енергетикою Севастополь дуже вирізняється серед інших міст не лише України, а й усього бувшого Радянського Союзу.

В 2001 р., за ініціативою Севастопольської міської держадміністрації, головним архітектором міста Валерієм Солодовим, та головним художником Наталією Нікітіною, було здійснено спробу відродити оригінальні святкові парусні композиції, якими колись прикрашалося місто у дні свят.

sevastopol_pre-revolutionary

 

 

На чорно-білій архівній фотографії показано чудовий вид на панораму міста. На передньому плані - пам’ятник адміралу П.С. Нахімову, за яким видно військовий корабель, і далі, на протилежному березі морської бухти - міський краєвид з маяком.

Внизу, ліворуч, за пам’ятником Нахімову, видно парусну святкову композицію.

 

 

 

Напередодні 10-річчя Незалежності України, Севастопольською міською держадміністрацією було проведено відкритий тендер, за результатами якого право розробити та виготовити святкові парусні композиції, транспоранти, національні знамена і прапори розцвічування дістало Спеціалізоване підприємство "Річ", що входить в об'єднання геральдистів, художників, дизайнерів, істориків - Творча Майстерня.

 

 

festive_banners

 

Виготовлені Творчою Майстернею парусні композиції і святкові баннери були розміщені на стовпах по всьому місту.

 

Висловити думку в Форумі