UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Чудасії ЛИКИ РУЇНИ: Росіяни показують в Україні заборонене україноненависницьке...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

ЛИКИ РУЇНИ: Росіяни показують в Україні заборонене україноненависницьке кіно і називають українців падлюками.

Всекримський рух «Русское единство» спільно з Міжнародним медіа-клубом «Формат-А3» організував в Сімферополі показ забороненого до прокату в Україні фільму «Мы из будущего-2», повідомляє Е-Крым.

Акція пройшла в сімферопольському кінотеатрі «Космос» під девізом: «Наша общая война — наша главная победа

Організатори акції відзначили, що, не дивлячись на заборону фільму, їм все ж таки вдалося домовитися з дирекцією кінотеатру «Космос» і організувати показ у Сімферополі на великому екрані для широкого круга глядачів. Після проглядання картини відбулося її обговорення, в якому взяли участь актори Дмітрій Ступка і Владіслав Рєзнік, що зіграли у фільмі «Ми з майбутнього-2», а також відповідальний за українську частину фільму сценарист Алєксандр Володарскій. Творці фільму поділилися думкою, що сама по собі заборона на показ картини в Україні виявилася для неї ледве не кращою рекламою.

У свою чергу лідер «Російської єдності» Сєрґєй Аксьонов відзначив, що останні роки українська влада займалася фальсифікацією вітчизняної історії, результатом чого стали заборони на показ абсолютно нешкідливих фільмів на території України. «За последние 5 лет власть пыталась поставить все с ног на голову, признать подлецов героями и наоборот», — нарік З. Аксенов.

У коментарі агентству Е-Крим один з безпосередніх організаторів акції, активіст руху «Русское единство» і заступник Голови Ради міністрів Криму Андрій Козенко заявив, що подібні фільми мають важливе значення, оскільки забезпечують патріотичне виховання молоді. «Запрет на этот фильм — это абсолютно возмутительная вещь. Такие фильмы позволят сегодняшней молодежи пронести в сердце память о великом подвиге советских солдат», — вважає він.

ДОВІДКА: Міністерство культури і туризму України заборонило прокат російського фільму «Мы из будущего-2», українська прем'єра якого була намічена на 18 лютого цього року. На думку членів експертної комісії міністерства, деякі епізоди фільму містять сцени, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Заборона на показ фільму продовжує діяти. 

Джерело: e-crimea.info, 7 травня 2010

Висловити думку в Форумі

Дивіться:

Дивіться також: