UKR ENG
PATENTBUREAU Web-magazine "Intellectus" Wonders Російські вчені стверджують, що Русь у 10 сторіччі не хрести...
TEMPORALOGY
INTELLECTUAL PROPERTY
INTELLIGIBILISATSIA
SYMBOLISM & HERALDRY
* MATRIKULA
INFORMERS

Російські вчені стверджують, що Русь у 10 сторіччі не хрестили

Академік Російської Академії Наук, математик Анатолій Фоменко і його колега з МГУ Гліб Носовський вважають, що в традиційному датуванні історичних подій є значні спотворення.

Таке сенсаційне повідомлення було зроблено у Москві 17 березня, на прес-конференції, присвяченій новій книжці А.Т. Фоменка і А. Носовського "Начало ордынской Руси", в інформаційному агенстві "Interfax".

Презентуючи свою книжку, А. Фоменко заявив, що хронологія всіх історичних подій, якою ми користуємося дотепер, була складена в 16-17 століттях, а помилки хронографій цього часу відбуваються через те, що вони використали неправильні методи при складанні системи датування і, відповідно, одержали невірну хронологію історичних подій. Скласти ж нову правильну систему датування і відновити реальну хронологію історичних подій можна, як він вважає, за допомогою сучасних методів математики, статистики та астрономії.

А.Фоменко стверджує, що історики минулих століть розставили події, про які писалося у різних літописах, один за одним, в той час, як ці події відбувалися одночасно, аж до того, що "могли бути однією і тією ж подією". "За рахунок такого підходу історія вийшла сильно розтягнутою", - сказав він.

Московські математики також вважають, що у зв'язку з цим "деякі відомі історичні особи, описані в документах різних культур по-різному, є однією історичною особою".

А.Фоменко повідомив, що він зі своїми колегами, ґрунтуючись на сучасних математичних методах, провів необхідні розрахунки, і у них вийшла інша картина історичної хронології.

Зокрема, вони наполягають, що варяг Рюрик, покликаний княжити на Русь, заснував Російське царство (саме так вони його називають – „Росийское царство”, - Ред.), а хрещення Русі відбувалося у другій половині чотирнадцятого століття, за часів Дмитра Донського і Куликовської битви, тобто - при Московському царстві. 

У цілому, проглядається, притаманна сучасним російским дослідникам, спроба принизити значення Русі часів Київського князівства, перенесенням значення і навіть фактів подій на територію москоского царства, яке вони наполегливо називають російським (а часом „руським”, уникаючи фактичного – „московське”).

Крім того, згідно розрахункам А.Фоменка і Г.Носовського, народження Христа відбулося в 1152 році, а розп'яття у 1185 році.

Вони також ставлять під сумнів поширену версію про те, що єгипетські гробниці використовувалися для поховання фараонів, вважаючи, що вони були "імперськими скарбівницями".

Вчені також вважають, що багато настінних розписів в храмах древнього Єгипту (найвідоміший з яких - у Дендерському храмі) містять в собі конкретні історичні дати, зашифровані у вигляді карт зоряного неба, на яких планети зафіксовані в різних зодіакальних сузір'ях. На їх думку, найраніші дати, що містяться в "єгипетських зодіаках", відносяться до 12 століття нашої ери.

А.Фоменко говорить, що багато інших гороскопів із староєгипетських храмів указують на ще пізніше середньовіччя.

Академік А.Фоменко, лауреат Державної премії РФ у області математики (1996 рік), відомий і як засновник "Нової хронології" - концепції вивчення історії людства за допомогою методів математичної статистики, астрономічного датування подій і комп'ютерної обробки письмових джерел.

"Нова хронологія" радикально скорочує загальновизнану історію цивілізацій і прагне довести, що багато хто з історичних подій був невірно датований, а більшість текстів, що вважаються стародавніми, сфальсифікована відносно недавно - 300-500 років тому.

Згідно концепції "Нової хронології", традиційна історія Росії раніше 16-го століття повністю спотворена і не відповідає реальному ходу подій.

За матеріалами Интерфакс  17 березня

Висловити думку в Форумі

Читайте також:

Також для любопитних: