UKR ENG
PATENTBUREAU Web-magazine "Intellectus" Events & Clear up Належний захист інтелектуальних прав є однією з головних вимог...
TEMPORALOGY
INTELLECTUAL PROPERTY
INTELLIGIBILISATSIA
SYMBOLISM & HERALDRY
* MATRIKULA
INFORMERS

Належний захист інтелектуальних прав є однією з головних вимог УЄФА до України

Юристи: Прав інтелектуальної власності УЄФА треба дотримуватися

Вітчизняні юристи попереджують про необхідність дотримання прав інтелектуальної власності Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) під час підготовки та проведення в Україні фінальних матчів Чемпіонату Європи з футболу Євро-2012.

Про це сьогодні на прес-конференції в УНІАН заявив голова Державного департаменту інтелектуальної власності Микола ПАЛАДІЙ, повідомляє UNIAN.NET.

Він повідомив, що товарний знак “ЄВРО 2012” зареєстрований УЄФА в нашій державі і перебуває під її захистом. М.ПАЛАДІЙ зазначив, що належний захист інтелектуальних прав є однією з головних вимог УЄФА до України як приймаючої чемпіонат сторони.

Питання об’єктів інтелектуальної власності під час проведення спортивних змагань, зауважив зі свого боку керуючий партнер юридичної фірми “Magisters” Олег РЯБОКОНЬ, є дуже важливим, оскільки комерційна вигода УЄФА якраз і знаходиться у використанні прав на об’єкти інтелектуальної власності. Водночас, додав він, головною проблемою в нашій країні є нерозуміння громадянами того, що об’єкт інтелектуальної власності - це власність.

“На своєму життєвому рівні ми не зважаємо на такі речі, які є нематеріальними... Ми думаємо, що маємо такі ж самі права на будь-яку назву, як і той власник, який заявляє про свої права на неї”, - сказав О.РЯБОКОНЬ. Саме тому, за його словами, УЄФА вже зараз, задовго до чемпіонату починає проводити роз’яснювальну роботу в Україні через своїх представників, щоб не допустити порушень своїх прав під час турніру.

О.РЯБОКОНЬ повідомив, що сьогодні вже є багато недобросовісних комерсантів, які намагаються використати товарні знаки УЄФА для власної вигоди (отримання прибутку). Є також спроби незаконно зареєструвати товарні знаки, які відображають символіку УЄФА, проте Держдепартамент своєчасно викриває такі спроби і проводить консультації з УЄФА, щоб визначити, наскільки та чи інша спроба відповідає угоді між Україною та УЄФА щодо проведення Євро-2012. /Далі...

Прочитати публікацію повністю у виданні UNIAN.NET

19 березня 2009

Висловити думку у Форумі 

Дивіться:

ПАТЕНТБЮРО-ОНЛАЙН - миттєві заявки на об'єкти інтелектуальної власності