UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Чудасії Увімкни УТ-1 і побачиш, що в Україні меншає українського.
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Увімкни УТ-1 і побачиш, що в Україні меншає українського.

Національна телекомпанія України зменшила відсоток мовлення українською мовою.

Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Національної ради у зв'язку із зміною програмної концепції віщання, повідомляє прес-служба НТКУ.

Як пише видання Обком, для «перших національних» Арфуша і Бенкендорфа українська мова, культура і наука стали непідйомним тягарем. Їм ближче Савік.

 

Українство від Януковича (виступ на українському ланчі в Давосі): «Цей слоган увікми..., уві..., увікн..., – вікмнить для себе Україну цей салоган промокомпанії нашої держави до Євро 2012. Для того щоб умікнути Україну я хочу сказати достатньо того, щоб подивитись на її власними очами тоді коли почнуть квітнути каштани в Києві і коли почнеться тепло і в містах українських почнуть роздягатися жінки». Відео You Tube.

(Арфуш Валід – заступник генерального директора НТКУ (міжнародні та музичні проекти); Бекендорф Єгор – генеральний директор (президент) Національної телекомпанії України, - І).

Відсоток віщання на українській мові зменшений з 95% до 75% загального об'єму добового віщання.

Крім того, телекомпанія збільшила частку інформаційно-аналітичних і публіцистичних передач, розважально-музичних, зменшивши при цьому трансляцію культурних передач і науково-просвітницьких.

Як пояснив на засіданні регуляторного органу замгендиректора НТКУ Євгенії Буцан, основна задача телеканалу зараз - це розвиток і підняття рейтингу, впорядкування і підвищення якості власного продукту.

Зміни по відсотку віщання державною мовою пояснюються тим, що канал привертає певну кількість програм інших виробників.

Наприклад, передачі «Шустер Live», «Авто лайф», «О кино» виробляються російською. сиріт.

Джерело: obkom.net.ua, 09.02.2011

Висловити думку у Форумі

Дивіться:

Дивіться також:

ПАТЕНТБЮРО-ОНЛАЙН - миттєві заявки на об'єкти інтелектуальної власності