UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Чудасії Така країна: Контрафакт розповсюджує сам міністр освіти і науки...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Така країна: Контрафакт розповсюджує сам міністр освіти і науки

Табачник подарував студентці не ліцензований iPad

Міністр освіти та науки Дмитро Табачник за підсумками організованого його відомством літературного конкурсу вручив його переможниці – харківській студентці Вері Пустоваловій – планшет iPad від Apple. Про це повідомляє for-ua.com

Відомо, що цей електронний прилад не ліцензований в Україні. Проте на товарному чеку була вказана назва українського розповсюджувача електроніки – фірми «Нотус».

 Фото з janukovicha.clan.su

"Шевальє" Табачник прийняв участь в оскверненні Св'ято-Ільїнської православної церкви, де йому на шию наділи сумнівний "Орден Святого Станіслава". Фото з janukovicha.clan.su

У цій фірмі журналістам заявили, що купити iPad у них, як і в інших українських фірмах, не складає проблем, проте не уточнили канали поставок.

Сам міністр заявив, що презентував планшет не тільки харківській переможниці конкурсу, але ще двом студенткам. Про те, що iPad не ліцензований у нашій країні, міністр, за його словами, не знав. Він заявив, що планшети, даровані талановитій молоді, куплені не за рахунок держави, у якої немає грошей на такі дорогі подарунки, а на кошти громадських організацій.

Тим часом, журналісти з'ясували, що iPad є не тільки у деяких депутатів Верховної Ради, зокрема, Володимира Лантика і Андрія Шкіля, але й у ряду міністрів. Високопоставлені власники планшетів заявили журналістам, що купили їх в США.

Також відомо, що віце-прем'єр Борис Колесніков презентував один з таких планшетних ПК Президенту Віктору Януковичу. Він також запропонував з наступного навчального року забезпечити подібними пристроями всіх дітей-сиріт.

Джерело: for-ua.com, 03.02.2011

Висловити думку у Форумі

Дивіться:

!!!: Мэру Днепропетровска повысили зарплату и назначили премию, - segodnya.ua, 03.02.2011 

ПАТЕНТБЮРО-ОНЛАЙН - миттєві заявки на об'єкти інтелектуальної власності