UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Чудасії У перший же виїзд у світ новообраний президент поплутав усе на...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

У перший же виїзд у світ новообраний президент поплутав усе на світі

Янукович зганьбився в Брюсселі: поплутав усе на світі.

Президент Віктор Янукович під час перебування в Брюсселі черговий раз допустив географічний конфуз, повідомляє "Українська правда".

Під час запису інтерв'ю каналу "Євроньюз" Янукович переплутав Косово із Сербією і Чорногорією, а Північну Осетію – з Південною.

Це сталося, коли журналіст запитав Януковича, чи визнає Україна незалежність Південної Осетії й Абхазії.

"Я висловився у свій час, що ми проти політики подвійних стандартів. Це на прикладі Сербії... Або, вірніше, визнання незалежності Чорногорії... Визнання незалежності Косово", - сказав Янукович.

"Ще тоді було зрозуміло, що конфлікти на території заморожених конфліктів будуть тільки загострюватися. І наступний яскравий приклад був приклад Північної Осетії", - додав Янукович, переплутавши Північну Осетію з Південною.

Опля! У нас є президент!

"..  Янукович, або неофіційна біографія для тих, хто підзабув

"Моя точка зору – ми повинні в черговий раз підкреслити, що міжнародні правила, які мають працювати для усіх, не повинні мати винятків", - додав Янукович.

На уточнююче питання, чи готовий Янукович визнати незалежність Південної Осетії та Абхазії, він відповів: "На сьогоднішній день це питання не стоїть на порядку денному. Ми мали прецедент, якого могли не мати, однак, ми його допустили".

Після спілкування президента з "Євроньюс" група супроводу Януковича попросила журналіста при підготовці інтерв'ю до ефіру змонтувати так, щоб цих помилок в остаточній версії не було.

СЛУХАТИ ТУТ

Джерело: pravda.com.ua, 01 березня 2010

Висловити думку в Форумі

"І вибрав собі царя бідний народ. Чому бідний? Бо дурний. Чому дурний? Бо бідний" (Козачок Петько, З новітньої історії бідного народу) 

Дивіться:

Культурку в маси!

. . .