UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Події & Розбірки Google та BMW можуть посваритись через Alphabet
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Google та BMW можуть посваритись через Alphabet

Назва Alphabet, яку інтернет-гігант Google обрав для свої нової головної компанії, зареєстрована як торгівельна марка дочірнього підприємства німецького автовиробника BMW.

Як повідомляє Deutsche Welle, глобальна реструктуризація інтернет-велетня Google зі створенням нової головної компанії Alphabet заторкнула інтереси німецького автовиробника BMW. Як повідомляє 11 серпня агенція dpa, назва Alphabet належить дочірній компанії BMW, яка пропонує мобільні рішення для бізнесу, зокрема лізинг та сервіс вантажних перевезень. На цю ж фірму зареєстрована і інтернет-адреса www.alphabet.com.

За словами речниці німецького автовиробника, наразі жодних юридичних кроків проти Google не планується. Тим не менш BMW перевірить, чи не порушується у даному випадку законодавство про торгову марку. Як зазначають експерти, порушення прав на товарний знак виникає лише у тому випадку, коли є загроза сплутати дві компанії. Як пише Reuters, нині малоймовірно, що нова головна компанія інтернет-велетня надаватиме користувачам продукти та послуги. Тільки у США нині зареєстровані 103 торгові марки, які містять у назві слово Alphabet або його варіації.

Між тим, нагадує dpa, BMW та Google є суперниками у деяких сферах. Нещодавно німецький автовиробник разом з Audi та Daimler заявив про намір придбати у фірми Nokia картографічний сервіс, який є конкурентом Google Maps. Натомість інтернет-концерн тестує нині власний безпілотник.

Джерело: dw.com, 13.11.2014

Дивіться:

ПАТЕНТБЮРО-ОНЛАЙН - миттєві заявки на об'єкти інтелектуальної власності