UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Події & Розбірки Німецький журнал намагається відібрати у мобільного оператора...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Німецький журнал намагається відібрати у мобільного оператора Ахметова "радість"

Мобільний оператор "Астеліт" (торговельна марка life:)), в якому більше 45% належить Рінату Ахметову, використовує всі можливості, щоб зберегти один зі своїх брендів. Вищий господарський суд прийняв касаційну скаргу "Астеліту" на рішення Київського апеляційного суду. Про це повідомляє видання КОМПРОМАТ.UA.

Як повідомляється, право оператора на використання торговельної марки Joy позбавив попередній суд. Розгляд касаційної скарги "Астеліт" призначено на 18 листопада 2014.

Ініціатором судових розглядів про анулювання у мобільного оператора бренду Joy виступила німецька компанія Bauer German Premium GmbH, яка займається видавництвом однойменного журналу в Україні. Joy почав видаватися з 1995 р. у Німеччині і зараз є одним з найбільш популярних глянцевих журналів кишенькового формату в 13 країнах світу.

В Україні журнал запустила в 2006 р. компанія Hubert Burda Media. Але в січні 2013 г. права на його випуск отримала Bauer Media Group, до якої входить Bauer German Premium GmbH.

На думку представників німецької компанії, отримавши право на використання цього знаку для товарів і послуг в 2010, "Астеліт" так і не почав його використовувати. Дійсно, як з'ясував суд першої інстанції, за три роки мобільний оператор так і не зміг застосувати бренд Joy у своїй діяльності. Зокрема, згідно із випискою Державного реєстру свідоцтв України від 27 липня 2013 р. жодної ліцензії з використанням логотипу Joy у нашій країні видано не було.

Про те, що life:) не використав цю назву, також свідчить моніторинг підприємства "Моніторинг ЗМІ України". Виходячи із даних цієї компанії, в засобах масової інформації, на радіо і телебаченні у період з 1 січня 2010 за 31 липня 2013 під торговельною маркою Joy послуги ТОВ "Астеліт" не рекламувалися.

Водночас у суді "Астеліт" наполягав, що назва Joy все таки була компанією використана. Так, з кінця січня 2014 мобільний оператор запропонував своїм абонентам акцію під назвою Joy – надавалися знижки на послугу "МелоРінг". Втім, цю обставину суд також не взяв до уваги, пославшись на те, що використання торговельної марки, відповідно до умов її реєстрації, не передбачає таких послуг, як маркетингова акція.

Опитані юристи сходяться на думці, що і суд третьої інстанції прийме сторону німецької компанії, а "Астеліту" буде відмовлено у використанні назви Joy. "Всі доводи в судовій справі свідчать про те, що life :) дійсно не використав цей торговий знак, тому Bauer German Premium GmbH має повне право вимагати анулювання ліцензії на торговельну марку", - говорить партнер міжнародної юридичної групи AstapovLawyers і керівник департаменту інтелектуальної власності Наталя Мещерякова.

В "Астеліті" вчора не змогли прокоментувати ситуацію, що склалася, а також не повідомили, з якою метою, крім акції, компанія отримувала права на бренд Joy. Директор з маркетингу онлайн-кінотеатру Megogo.net Іван Шестаков припускає, що торгова марка з такою назвою має цінність для мобільного оператора. "Це хороший бренд для компаній, які надають послуги, пов'язані з розвагами. Він молодіжний і добре впізнаваний, - зазначив маркетолог. - Думаю, life :) зміг би придумати під нього послугу ".

Німецький журнал намагається відібрати у мобільного оператора Ахметова "радість"

Мобільний оператор "Астеліт" (торговельна марка life:)), в якому більше 45% належить Рінату Ахметову, використовує всі можливості, щоб зберегти один зі своїх брендів. Вищий господарський суд прийняв касаційну скаргу "Астеліту" на рішення Київського апеляційного суду. позбавив Право оператора на використання торговельної марки Joy позбавив попередній суд. Розгляд касаційної скарги "Астеліт" призначено на 18 листопада 2014.

Джерело: КОМПРОМАТ.UA

03.11.2014

Дивіться:

ПАТЕНТБЮРО-ОНЛАЙН - миттєві заявки на об'єкти інтелектуальної власності