UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Події & Розбірки У Німеччині хакери з Anonymous атакували захисників авторських...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

У Німеччині хакери з Anonymous атакували захисників авторських прав

Хакери з групи Anonymous виклали в інтернет особисті дані знаменитостей, які підписали відкритий лист із закликом посилити законодавство в області авторських прав. На сайті-файлообміннику з'явилися, зокрема, їх імена, домашні адреси, телефони, факси і адреси електронної пошти. Про це повідомляє Lenta.ru, з посиланням на Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Емблема Anonymous

Як повідомляється, на даний момент відкритий лист підписали близько шести тисяч відомих у Німеччині діячів мистецтва і науки. Однак ще не всі їх імена встигли опублікувати на сторінці, де викладено послання.

Координатор акції, літературний агент Маттіас Ландвер (Matthias Ландвер) сприймає дії Anonymous як загрозу і тиск. На його думку, таким чином хакери намагаються змусити інших людей відмовитися від підтримки ініціативи на захист авторських прав. Він зазначив, що подібні методи звичайно використовуються у "тоталітарних державах".

Організатори акції, яка проводиться спільно з виданням Zeit, у відкритому листі оголосили авторське право "історичним завоюванням громадянської свободи в боротьбі з феодальною залежністю". Інтернет з його "культурою халяви", на їхню думку, ставить під загрозу це "завоювання". На їхню думку, користувачі звикли до того, що отримують все безкоштовно, великі інтернет-концерни відмовляються брати на себе відповідальність за обмін авторськими творами в Мережі, а політики закликають ще більше пом'якшити законодавство. Противники авторського права заперечують, що головним підсумком жорсткості законодавства стане цензура.

Джерело: lenta.ru, 14.05.2012

Висловити думку в Форумі

Публікація на таему: Die schwarze Liste von Anonymous, - Frankfurter Allgemeine Zeitung, 13.05.2012

Дивіться:

ПАТЕНТБЮРО-ОНЛАЙН - миттєві заявки на об'єкти інтелектуальної власності