UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Події & Розбірки На Запоріжжі три педагоги протягом року спустошували банкомати...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

На Запоріжжі три педагоги протягом року спустошували банкомати за допомогою свого винаходу

Патентний Троль

Троє випускників Бердянського педінституту винайшли схему зчитування персональних даних з банківських карт в банкоматах, за допомогою якої зняли з рахунків громадян десятки тисяч гривень. Про це пише видання Украина сегодня.

Як повідоми ли у прокуратурі Запорізької області, зловмисники – троє випускників Бердянського державного педагогічного інституту, використовуючи отримані у вузі професійні знання про комп'ютерні системи та мережі, розробили схему зчитування персональних даних із банківських карток у банкоматах.

«Злочинці встановлювали у картоприймач банкомату міні-камеру і спецпристрої для зчитування індивідуального номера банківської картки. Камера зберігала код, який вводили власники карти, час здійсненої операції. Також за допомогою спеціального пристрою зчитувалися персональна інформація банківської картки »- повідомив старший прокурор відділу прокуратури Запорізької області Олександр Ґанілов.

У прокуратурі також зазначили, що заволодівши індивідуальною інформацією власників банківських карток, махінатори «перепрошивати старі банківські картки, вкладаючи в них вкрадену інформацію із реальних карток громадян.

За даними слідства, злочинна група з допомогою свого «ноу-хау» спустошувала банківські картки протягом року, за цей час «трійцею хакерів» було вкрадено десятки тисяч гривень.

Відносно зловмисників порушено кримінальну справу за ч. 4 ст. 190 КК України - «шахрайство в особливо великих розмірах або в складі організованої злочинної групи», ч. 2 ст. 200 КК України - «незаконні дії із платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків вчинені за попередньою змовою групою осіб», а також ч.2 ст. 231 КК України «незаконний збір та використання інформації, що є банківською таємницею».

Матеріали кримінальної справи направлено прокуратурою для розгляду у суд. CyberSecurity

Джерело: ua-today.com, 01.03.2012

Висловити думку в Форумі

ПАТЕНТБЮРО-ОНЛАЙН - миттєві заявки на об'єкти інтелектуальної власності