UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Події & Розбірки На Азарова подадуть до суду за "узурпацію" прізвища
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

На Азарова подадуть до суду за "узурпацію" прізвища

Голова виконкому партії "Союз анархістів України" В'ячеслав Азаров має намір звернутися до суду у зв'язку з реєстрацією прем'єром Миколою Азаровим виняткових прав на прізвище. Про це, як пише "Українська правда ", він заявив в інтерв'ю "Комерсант-Україна".

За його словами, ініціатива прем'єра - обурлива.

"Азаров - нерідкісне прізвище, а він намагається примусити мовчати всіх своїх однофамільців. У нашому випадку це ще й політична цензура, і ми будемо боротися - навіть у суді", - пообіцяв анархіст.

Водночас, за словами прес-секретаря Миколи Азарова Віталія Лук'яненка, після реєстрації бренду Azarov прем'єр збирається створити сайт.

Як зазначає "Комерсант", вранці в середу ім'я azarov.ua ще значилося в базі реєстратора Imena.ua як вільне, але вже до 17:00 з'явилося в переліку зайнятих адрес. Дані про те, кому належить домен azarov.ua, поки не відображаються.

Тим часом, як повідомляє видання, товарні знаки зі своїм ім'ям реєстрували й інші політики. Найбільше їх зареєстрував екс-президент Віктор Ющенко. У 2002-2005 роках він здійснив реєстрацію ТЗ "Ющенко", "В. Ющенко", "Вiктор Ющенко", "Блок Ющенка", "За Ющенка", "Блок Наша Україна" та інші. Правда термін дії частини з них вже закінчився і не був продовжений.

Серед послуг, які міг надавати Ющенко - виробництво книг і друкарських видань, одягу, взуття; рекламні, консультаційні, фінансові, страхові, кредитні послуги, операції з нерухомістю і т.п.

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко під ТЗ "Тимошенко" до 2019 року може виготовляти промоматеріали (ручки, альбоми, папки, футболки, книги), надавати телекомунікаційні послуги і послуги інформагентства.

Крім того, своє прізвище в якості товарних знаків зареєстрували віце-прем'єр Сергій Тігіпко, міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога, народні депутати Ігор Кріль, Олександр Лещинський, Владислав Лук'янов, Олег Ляшко, Юрій Мірошниченко, Микола Томенко та Арсеній Яценюк.

Як відомо, 12 грудня Укрпатент за заявкою прем’єра Миколи Азарова зареєстрував торговий знак "Azarov".

Джерело: pravda.com.ua, 15.12.2011

Висловити думку у Форумі

Публікація на  тему:

Дивіться:

ПАТЕНТБЮРО-ОНЛАЙН - миттєві заявки на об'єкти інтелектуальної власності