UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Події & Розбірки На Роспатент подано судовий позов за відмову у реєстрації бренду...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

На Роспатент подано судовий позов за відмову у реєстрації бренду Sex and the city

Арбітражний суд Москви зареєстрував заяву видавця журналу Sex and the city ЗАТ «Група Парлан», про визнання незаконним рішення Роспатенту, яким заявнику було відмовлено в реєстрації прав на товарний знак Sex and the city, повідомляє РАПСИ з посиланням на представника суду.

ЗАТ "Група Парлан" хотіло зареєструвати на себе права на цей бренд в семи класах Міжнародної класифікації товарів і послуг (МКТП), зокрема таких, як диски звукозапису, друкарська продукція, одяг, взуття, реклама, страхування, фінансова діяльність, телекомунікації, забезпечення учбового процесу, розваги, організація спортивних і культурно-освітніх заходів, послуги із забезпечення харчовими продуктами і напоями, забезпечення тимчасового мешкання.

Роспатент відмовився задовольнити заяву ЗАТ "Група Парлан", пославшися на те, що товарний знак, який просить зареєструвати заявник, відтворює назву широко відомої книги Sex and the city, за мотивами якої був створений однойменний серіал, що транслювався на багатьох каналах телебачення, а також відтворений на дисках DVD.

Крім того, як вказав Роспатент, заявлене позначення схоже до ступеню змішення із словесними товарними знаками Sex and the city, зареєстрованими на ім'я компанії Home Box Office, Inc, яка сприяла зйомкам телесеріалу, а також володіє правами на цей твір. Правова охорона існуючого знаку розповсюджується на 3 класи МКТП.

Як вказала палата з патентних суперечок Роспатенту, товари і послуги ряду класів МКТП заявленого позначення однорідні товарам і послугам вже зареєстрованого товарного знаку, "оскільки вони відносяться до одних і тих же родових понять, мають одне і те ж призначення, а також коло споживачів".

Палата з патентних суперечок відмовилася задовольнити заперечення ЗАТ "Група Парлан" на рішення Роспатенту від 11 січня 2010 року. Тепер заявник вимагає відмінити рішення патентного відомства у суді.

Серіал Sex and the City був знятий при підтримці компанії Home Box Office, Inc. в 1998-2004 роках в США, прем'єра відбулася в 1998 році. Телесеріал транслювався у багатьох країнах світу і одержав величезну популярність. Сюжет складає історію чотирьох незамужніх подруг у віці 30 років, які обговорюють своє соціальне, емоційне і сексуальне життя. Героїні серіалу були збірним образом сучасних жінок.

Крім того, протягом декількох сезонів серіал Sex and the City був найвдалішим дефіле в історії індустрії моди. Цей серіал став ідеальним рекламним простором для модних марок і був своєрідним гідом по сучасній моді. Вперше в Росії показ телесеріалу відбувся в січні 2003 року на телеканалі НТВ. Серіал Sex and the City стрімко придбав популярність і серед російських глядачів, наголошується в довідці, підготовленій Роспатентом.

Джерело: infosud.ru, - 02.08.2010

Висловити думку у Форумі

*

ПАТЕНТБЮРО-ОНЛАЙН - миттєві заявки на об'єкти інтелектуальної власності