UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Події & Розбірки Російське патентне відомство видало спікеру Державної думи РФ...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Російське патентне відомство видало спікеру Державної думи РФ патент на псевдоочищувач води

Колосальний скандал розгоряється зараз на вершині політичного Олімпу в Росії – сумнівний персонаж з кримінальним минулим не тільки зійшовся на короткий час з впливовими політиками країни, але і розраховує привернути величезні бюджетні гроші під свої проекти. Про це повідомляє видання «Росбалт».

Власне, скандал почався з обнародування суми державного фінансування на програму «Чиста вода», метою якої є забезпечення росіян безпечною питною водою. На міжнародній конференції з однойменною назвою Борис Гризлов, спікер Державної думи РФ і керівник парламентської фракції партії «Єдина Росія», заявив: «Державна програма сьогодні розроблена концептуально. Про конкретні об'єми говорити складно, за оцінками експертів, до 2020 року це може скласти приблизно 15 трильйонів рублів».

Ця заява прозвучала в січні 2009 року, і тоді ж (27.01.2009 р.) Роспатентом була обнародувана заявка на пріоритет у винаході унікального способу очищення рідких радіоактивних відходів, підписана двома громадянами: Гризловим Борисом Вячеславовичем і якимсь Петріком Віктором Івановичем.

Заявка, подана 10 вересня 2007 року, була задоволена після проведення конференції, де були озвучені суми, які належить витратити Росії зокрема на очищення води – більше напівтрильйона доларів. /Далі…

Дивіться публікацію «Прохиндиада, или Проект «Чистая вода» 

12 грудня 2009

Висловити думку у Форумі