UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Події & Розбірки Суд зобов'язав RIAA довести крадіжку музики
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Суд зобов'язав RIAA довести крадіжку музики

Історія з Джеммі Томас - матір'ю-одиночкою, що потрапила під прес організації RIAA за викладені в торрент-мережі музичні треки - дістала своє продовження.

У вересні нинішнього року волею федерального судді Джеммі Томас (Jammie Thomas), яка визнана винною в порушенні авторських прав, одержала шанс на перегляд своєї справи. Суддя заявив, що допустив помилку, інструктуючи присяжних, внаслідок якої права підсудної були "істотні порушені". Крім того, суддя також звернувся до Конгресу з проханням внести поправки в антипіратські закони, щоб надалі виключити "надмірні" санкції при розгляді подібних справ.

Спірний момент полягав у самій суті протистояння між Томас і рекорд-лейблами: на думку адвоката Томас, представники музичної індустрії повинні були довести, що хто-небудь викачував викладені підсудною музичні файли, тоді як сторона звинувачення наполягала на тому, що злочинний сам факт викладання музики.

Тепер же справа прийняла новий оборот. За даними Wired, суддя Майкл Девіс підписав розпорядження, в якому ясно мовиться про те, що RIAA доведеться довести, чи були викладені в торрент-мережі файли завантажені ким-небудь. З погляду здорового глузду і обивателя суд виніс найвірнішу ухвалу - інакше, якби правою виявилася RIAA, організація одержала б карт-бланш на закриття торрент-трекерів і розправу над домашніми "піратами".

Перегляд справи відбудеться в березні 2009 року, і RIAA доведеться добре підготуватися, щоб довести факт наявності упущеної вигоди.

Джерело: webplanet.ru, 30 грудня 2008

Висловити думку у Форумі