UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Події & Розбірки Молдова повертає ексклюзивне право на торговельний бренд дівіна...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Молдова повертає ексклюзивне право на торговельний бренд дівіна "Белый аист"

Федеральна служба з інтелектуальної власності, патентів і товарних знаків РФ РФ (Роспатент) знову підтвердила ексклюзивне право Молдови володіти торговельним брендом дівіна "Белый аист".

Про це повідомив заступник директора держагенства "Молдова-Вин" Ніколае Таран, пише портал "Акциз" .

Він відмітив, що ексклюзивні права Молдови на використання відомої торговельної марки вже визнали Росія, Україна, Білорусь. "Зараз наші експерти і юристи у судовому порядку оспорюють законність використання бренду виноробними компаніями Болгарії і Польщі», - сказав Таран.

Молдова заявила свої права на дану марку в 1999 году, подавши заявку у 27 країн на її міжнародну реєстрацію в рамках Мадридської угоди і протоколу про міжнародну реєстрацію знаків, повідомляє Аgrobel.by. Вона отримала право охорони цього молдовського бренду і в Болгарії. Разом з тим, на протязі багатьох років деякі підприємства цієї країни, як і Польщі, фальсифікують дівін і бренді "Белый аист". Державне Агентство "Молдова-Вин" має намір захищати скрізь ексклюзивні права Молдови на використання торговельної марки, відомої у багатьох країнах світу.

Джерело: akcyz.com.ua, 01 грудня 2008

Висловити думку в Форумі

Читайте також: