UKR ENG
PATENTBUREAU Web-magazine "Intellectus" Events & Clear up Армії України і Росії встануть на сторожі інтелектуальної вл...
TEMPORALOGY
INTELLECTUAL PROPERTY
INTELLIGIBILISATSIA
SYMBOLISM & HERALDRY
* MATRIKULA
INFORMERS

Армії України і Росії встануть на сторожі інтелектуальної власності

Міністерства оборони України та Росії завершили роботу над проектом угоди про охорону прав на результати інтелектуальної власності. Про це повідомив сьогодні віце-прем'єр-міністр оборони РФ Сергій Іванов на прес-конференції після засідання українсько-російського підкомітету з питань безпеки, повідомляє інтернет-видання Обком з посиланням на РБК-Україна.

«Для зустрічі президентів ми підготували до підписання угоду про взаємну охорону прав на результати інтелектуальної діяльності», - сказав С.Іванов.

Він підкреслив, що за 15 років співпраці сторони так і не підписали такого документа. За його словами, будь-яка інтелектуальна власність коштує великих грошей і потребує юридичного закріплення.

«Без цього серйозно говорити про розвиток військово-технічної співпраці між Росією і Україною не доводилося у зв'язку з відсутністю такого основоположного документа», - підкреслив він.

С.Іванов вважає, що це «дуже хороший і потрібний як для України, так і для РФ правовий акт». Документ можуть підписати на засіданні комісії Путін-Ющенко 22 грудня 2006 р. в Києві.

Джерело: ru.obkom.net.ua, 07 грудня 2006

 Висловити думку у Форумі