UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Події & Розбірки Microsoft втрачає патентовану привабливість Excel
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Microsoft втрачає патентовану привабливість Excel

Окружний суд США підтримав позов проти компанії Microsoft, що посягнула на патент, яким захищене перенесення даних в електронну таблицю Excel.

Microsoft logo (Image from sur-la-toile.com) 

Порушення патенту обійдеться Microsoft в 65 мільйонів американських доларів,

У червні минулого року, суддя ухвалив, що Microsoft порушила патент, який належить Гватемалському винахіднику Армандо Амадо (Armando Amado).

Партнер Армандо із юридичної фірми Моррісон і Форстер (Morrison & Foerster) - Вінс Беласко (Vince Belusko), минулого тижня повідомив: "Це рішення свідчить про законнстіь патенту і підтверджує відповідальність Microsoft за порушення прав містера Амадо на програмне забезпечення. Ми сподіваємося, що тепер Окружний Суд присудить містеру Амадо суттєву грошову компенсацію за рахунок умовного депонування, що здійснене коли було звернення до суду.

Суд наказав Microsoft помістити 65 доларів США на рахунок умовного депонування, для компенсації збитків Амадо.

Патент захищає спосіб зв’язку електронних таблиць Excel з базами даних.

Amado говорить, що він з надання Microsoft дозволу на програмне забезпечення, гігант програмного забезпечення пропозицію врешт відхилив. Програмний продукт згодом з’явився у пізніших версіях електронної таблиці.

Джон Oates

Прочитайте версію MoFo тут here. ®

Morrison & Foerster Виграє Привабливість у Випадку Порушення Патентного Закону Проти Microsoft

06/16/2006

Лос-Анджелес, 15 червня, 2006 – АДвір Сполучених штатів Привабливості для Федеральної Довжини кола вчора підтвердив вердикт порушення патентного закону, виграний Morrison & Foerster проти Microsoft. Патент, що належить винахіднику і підприємцю Armando Amado, покриває додаток програмного забезпечення, що зв'язує електронну таблицю до бази даних. Апеляційний двір підтримував вердикт жюрі 2005 червня , що патент дійсний, і що Microsoft порушив патент з його продажем Офісу Pro продукція. Вирок Районного Двору нагородив пана Amado $6.1 мільйон.

Окружний Суд увійшов до постійного розпорядження, але зупинив розпорядження протягом привабливості. Як умова перебування, Окружний Суд відправив Microsoft на escrow рахунок, що покриває продажі додаткової продукції порушення. Федеральна Довжина кола залишила її до Окружного Суду, щоб визначити частку пана Amado’s рахунку escrow в світлі безперервного порушення Microsoft патенту. Зараз, залишок на рахунку складає понад $65 мільйон.

Vince Belusko, Morrison & Партнер Foerster і повірений керівництва для коментованого пана Amado,: “Це управління сигналізує переконливість патенту і підтверджує зобов'язання Microsoft порушення на програмному забезпеченні пана Amado’s. Ми багатообіцяючі, що Окружний Суд зараз нагородить істотні гроші пана Amado з того рахунку escrow, коли речовина повернена двору.”

У 1990 пані Amado розробив додаток, який зв'язує електронну таблицю до бази даних за модою “Живий зв'язок”. Він наблизився до Microsoft в 1992, щоб дозволити програму для використовування з Microsoft Excel додаток. Microsoft відмовився цю пропозицію. Пан Amado одержав його патент в 1994. Microsoft ввів його програмне забезпечення порушення, яке зв'язаний Excel електронні таблиці до баз Доступу даних, в 1995.

Повірені від Morrison & Foerster, який брав участь у випадку, включають партнерів Vince Belusko, Чарльз Barquist, і Грубіян Gallegos, Коваля (включено-придворна пробна команда) Nicole обговорення, і зв'язує Scott Moore і Моніка Scheetz, все від офісу Лос-Анджелеса.

Джон Oates

Прочитайте версію MoFo тут here. ®

Джерело: theregister.co.uk, 19 червня 2006

Посилання на тему:

Висловити думку у Форумі

Інші публікації рубрики "Розбірки"