UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Події & Розбірки Adidas виграє смужки своєї емблеми у поєдинку з тенісними властями...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Adidas виграє смужки своєї емблеми у поєдинку з тенісними властями

Судовою постановою Adidas виграв у середу спір з міжнародними тенісними органами щодо розміру його трисмужкової емблеми на одязі спортсменів - учасників Уімблдону.

 
Емблема Adidas (з сайту faustball.ch)

Розмір смужок має значення. Емблема Adidas з сайту faustball.ch

Німецькому виробнику спортивного одягу тимчасовим розпорядженням Високого Суду Лондона була накладена заборона на, введене новим правилом, обмеження розміру фірмового знаку 4 квадратними дюймами.

Adidas є спонсором Андре Аґассі (Andre Agassi), Манртіни Гінґіс (Martina Hingis) і Джустін Хенін-Харденне (Justine Henin-Hardenne), що є одні з кращих спортсменів. Передбачалося, що обмеження набуде чинність в Уімблдоні 26 червня.

Головуючий у Високому Суді Канцлер Сер Ендрю Морріт (Andrew Morritt), виніс судове рішення проти Асоціації Тенісу Великобританії (All England Lawn Tennis) і Клуб Крокет (Croquet Club), що керує Уїмблдоном; Міжнародної Асоціації Тенісу „International Tennis Federation) і Асоціації Тенісу США (U.S. Tennis Association).

Adidas повідомив, що не було надано достатньо часу для пристосування його виробничого процесу до Уімблдону. Представниця Adidas в Герзояенаурач (Herzogenaurach), Німеччина, це ніяк відразу не прокоментувала.

Морріт призначив судовий розгляд на початок жовтня і відхилив пропозицію тенісних відомств щодо випадку Adidas.

"Ми визнаємо рішення суду по забезпеченню статус-кво і цінуємо його готовність вчинити судовий розгляд, сказала ITF Grand Slam Committee.

У судовому порядку Adidas також переслідує організаторів відкритих Чемпіонатів Франції і Австралії, проте стосовно них не було ніякої тимчасової судової заборони. Відкритий Чемпіонат Франції зараз відбувається, а Відкритий Чемпіонат Австралії відбудеться наступного січня.

Adidas боровся за три смуги, що критикують, на рукавах сорочки або шортів, що не є стандартним фірмовим знаком. Як вказується – офіційна емблема - це "Торговельна марка" що зображає три смуги, згруповані у піраміду з написом Adidas унизу.

Джерело: AP, 7 червня 2006

Публікація на тему: Adidas wins injuction in logo battle with tennis authorities. - sports.yahoo.com, 07.06/2006

Висловити думку у Форумі