UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Брендинг Найзахищенішими горілчаними брендами в Росії визнано українс...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Найзахищенішими горілчаними брендами в Росії визнано українські

Компанія ROMIR Monitoring за замовленням російської Торговельно-промислової палати провела дослідження ступеню захищеності горілчаних брендів, представлених на російському алкогольному ринку.

 

Лазерний захист від підробки (зобр. з сайту Lenta.ru)
Аналізували горілку експерти з 20 громадських, незалежних і державних організацій, зокрема з комітету з акцизної політики Держдуми, Роспатенту, Ростесту, ВОК (Всеросійська організація якості), СУАР (національний Союз учасників алкогольного ринку), Національна алкогольна асоціація, а також Товариства захисту прав споживачів. Про це повідомляють ЗМІ Російської Федерації.

Згідно з результатами дослідження, у трійку лідерів найзахищеніших від підробок горілок в класі "супер-преміум" ввійшли Nemiroff Lex, Absolut і Kauffman Soft. У класі "преміум" перше місце зайняла горілка Nemiroff Premium. У рейтингу "медіум" лідируючі позиції також зайняли горілки марки Nemiroff ("Житня з медом", "Медова з перцем", "Українська березова особлива", "Українська особлива", "Light").

Захищеність горілчаних брендів оцінювалася по таких критеріях, як наявність голограм, лазерного гравіювання, дизайн пляшок, етикетки, закупорювання, дозуючі пристрої та іншим деталям. Деякі виробники вже перейшли на подвійний лазерний захист, гравіруючи час і дату розливу із зворотної сторони пляшок. Це дозволяє ефективно боротися з підробками.

"Необхідно створювати всі умови, за якими "лжевиробнику” стає дуже дорого, а тому невигідно "копіювати" відомі і популярні бренди", - переконаний президент управляючої компанії Nemiroff Олександр Глусь.

Опитування проводилося по методу Дельфі, що є заочним та анонімним опитуванням експертної групи в декілька турів з узгодженням думок експертів. На повторних турах експерти можуть поміняти свою оцінку, взявши до уваги аргументи колег, а можуть залишитися при колишній думці і виказати обґрунтовану критику інших оцінок.

За матеріалами utro.ru та lenta.ru, 06 липня 2006

Висловити думку у Форумі